Slider Syrp Magic Carpet 160 cm

Slider Syrp Magic Carpet 160 cm

Kod towaru: 40251
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Slajder Magic Carpet 160 cm

Magic Carpe jest prostym, wytrzymałym slajderem oferującym płynne śledzenie ruchu w profesjonalnym zastosowaniu przy realizacji wideo. Współpracuje z głowicami: Genie i Genie mini.

Magic Carpet

Slajder został zaprojektowany i skonstruowany z myślą o realizatorach filmowych. Doskonale spisuje się w sytuacjach, gdy potrzebujemy idealnie lekkiego rozwiązania do manualnej kontroli śledzenia ruchu kamery

 

Wygodny w transporcie

Lekka konstrukcja oraz wózkiem, wyposażony w łożyska kulowe sprawiają, że slajder Magic Carpet jest niezwykle wygodny w transportowaniu.

Magic Carpet

 

Płynna kontrola ruchu

W celu uzyskania nowego wymiaru realizacji wideo Magic Carpet można sparować z głowicą Genie. Slajder obsługuje unikalny system linowy. Poprzez połączenie głowicy Genie linką do slidera Magic Carpet uzyskujemy płynną kontrolę ruchu w zdjęciach poklatkowych i realizacjach wideo.

Magic Carpet

 

Blokada głowicy

Slajder Magic Carpet wyposażony jest w blokadę położenia głowicy zapobiegający jej przemieszczaniu się podczas transportu. 

Magic Carpet

 

Krótki czas gotowości do pracy

W pełni regulowane "beznarzędziowe" nóżki można szybko rozłożyć i złożyć do transportu. Precyzyjne poziomowanie odbywa się za pomocą regulacji wysokości każdej z nóżek z osobna.

Magic Carpet

 

Pracuje w pionie

Zintegrowany system przeciwwagi pozwala na pracę nawet pionowo. W połączeniu z głowicąGenie można osiągnąć płynne ruchy w górę i w dół.

Magic Carpet

 

Mocowanie statywu

Slajder Magic Carpet wyposażony jest w 3 punkty montażu na statywie - centralny i na końcach toru, za pośrednictwem gwintu 1/4" lub 3/8".

Magic Carpet

 

Wymienne końcówki + zaślepki

Zaślepki toru jazdy umożliwiają przełączanie się między krótkim i długim sliderem. Pozwala to na elastyczne i łatwe zastosowanie dłuższego lub krótszego toru jazdy bez konieczności zakupu dodatkowego zestawu.

Magic Carpet

 

Adapter odwrotnego mocowania

Zestaw Magic Carpet zawiera adapter z gwintami 3/8" i 1/4" umożliwiający zamocowanie kamery bezpośrednio do wózka lub za pośrednictwem głowicy w przypadku większych kamer.

Magic Carpet

 

Bezpieczna torba transportowa

Torbę umożliwia bezpieczny i wygodny transport. Torba chroni przed kurzem i uszkodzeniami mechanicznymi.   

Magic Carpet

 

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka