Aktualne promocje

wiosenna promocja canon wacom intuos

Wiosenna promocja Canon

Teraz kupując wybraną lustrzankę Canon otrzymasztablet Wacom Intuos Pro lub lampę Fomei za 1 zł. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Olympus OMD EM1 Mark II promocja

Olympus OM-D E-M1 Mark II do 2400 zł RABATU

Teraz w promocji Olympus otrzymasz do 2400 zł rabatu na obiektywy M.Zuiko PRO oraz dodatkowo pakiet SERVICE PRO Elite i 3 lata dodatkowej gwarancji. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

my canon my cloud

My Canon My Cloud

Lustrzanki Canon teraz w ofercie z dodatkowym dyskiem firmy Wester Digital My Cloud i My Cloud Mirror za 1 zł. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Canon Cashback na obiektywy

Cashback na obiektywy Canon

Skorzystaj z promocji Canon na wybrane obiektywy. Wystarczy, że w czasie trwania promocji zakupisz wybrany obiektyw objęty promocją, a możesze otrzymać nawet do 1100 zł zwrotu. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Letni cashback na obiektywy

Canon Lens Cashback z aparatem

Duża gama obiektywów Canon możesz teraz kupić w atrakcyjnych cenach otrzymując do firmy Canon zwrot kasy nawet do 3440 zł. Wystarczy kupić biorący udział w promocji aparat fotograficzny lub kamerę oraz dobrać odpowiedni obiektyw który bierze udział w promocji. Oferta ważna do 31 maja 2017. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Quadralite Reporter 360 TTL

Quadralite Reporter 360 TTL

Zaawansowana lampa błyskowa Quadralite Reporter 360 TTL teraz z softoboxem za 1 zł. Więcej informacji znajdziesz tutaj

 
Lanparte LA3D

Lanparte LA3D

Kup najlepszy stabilizator pod kamery GoPro! Teraz stabilizator Lanparte LA3D w promocyjnej cenie - najniższej na rynku! Więcej informacji znajdziesz tutaj

 
Sony przedłużenie gwarancji

Sony do 5 lat gwarancji!

Teraz kupując wybrane modele aparatów Sony z serii RX, a otrzymasz do 5 lat gwarancji na uszkodzenie mechaniczne. Oferta ważna jest do 31 września 2016. Więcej informacji znajdziesz tutaj

 
 
canon eos 1d x mark ii

Karta pamięci SanDisk CFast z aparatem Canon EOS-1D X Mark II

Kup lustrzankę Canon EOS-1D X Mark II a otrzymasz od firmy Canon kartę pamięci SanDisk CFast 64GB razem z czytnikiem do kart CFast. 

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka