Aparat cyfrowy Canon IXUS 190 czarny

Aparat cyfrowy Canon IXUS 190 czarny

Producent: CANON Kod towaru: 667786
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

MATRYCA 20 MPX

OBIEKTYW 28 MM Z 10-KROTNYM ZOOMEM OPTYCZNYM ORAZ STABILIZACJĄ OBRAZU

NATYCHMIASTOWE FILMY HD

TRYB AUTOMATYCZNY "EASY AUTO"

MOŻLIWOŚĆ DODAWANIA ZNACZNIKÓW Z DATAMI

KREATYWNE FILTRY: "RYBIE OKO", "TILT-SHIFT"

PROSTE I SZYBKIE UDOSTĘPNIANIE ORAZ ZDALNE STEROWANIE ZA POMOCĄ ŁĄCZNOŚCI WI-FI, NFC

 

DOSKONAŁA JAKOŚĆ ZDJĘĆ I STAŁA ŁĄCZNOŚĆ

Wykonuj fantastycznej jakości zdjęcia dzięki stylowemu 20.0 Mpx aparatowi Canon IXUS 190 z 10x zoom'em optycznym, 20x zoom'em cyfrowym, trybem "Easy Auto" oraz opcją szybkiego nagrywania filmów HD. Aparat bez problemu mieści się w kieszeni i oferuje wiele kreatywnych trybów. Możliwe jest odtworzenie zniekształceń charakterystycznych dla obiektywów typu "rybie oko" oraz wykonywanie zdjęć i filmów, którego sceneria przypomina miniaturowe modele. Ciesz się wyjątkowej jakości, szczegółowym zdjęciami z rodziną oraz przyjaciółmi dzięki 20 Mpx matrycy oraz dynamicznej stabilizacji obrazu. Aparat posiada również opcję dodawania znaczników z datami, aby następnie uporządkować je w odpowiedniej kolejności na linii czasu. Obsługa jest wyjątkowo prosta i szybka. Za pomocą jednego przycisku możesz rozpocząć nagrywanie filmów 720p, a funkcja "Easy Auto", automatycznie dobierze za Ciebie optymalne ustawienie podczas fotografowania, tak abyś mógł skupić się na samym ujęciu. Aparat Canon IXUS 190 kompatybilny jest z kartami pamięci SD, SDHC, SDXC. Pojemny akumulator pozwala na wykonanie ok. 190 zdjęć w trybie normalnym, oraz 245 w trybie Eco. 

Aparat IXUS 190 został wyposażony w moduły łączności bezprzewodowej Wi-Fi oraz NFC. Wystarczy przyłożyć aparat do danego urządzenia obsługującego NFC, aby  natychmiastowo rozpocząć przesyłanie wykonanych materiałów. W dodatku po zainstalowaniu aplikacji Canon Connect możliwe jest zdalne sterowanie aparatem. 

W zestawie znajdują się: aparat cyfrowy Digital Camera IXUS 190, pasek na nadgarstek WS-800, akumulator NB-11L, ładowarka CB-2LFE, przewód zasilający oraz instrukcja obsługi. 

Aparat cyfrowy Canon IXUS 190 czarny

 
Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka