Aparat cyfrowy PowerShotSX430 IS

Aparat cyfrowy PowerShotSX430 IS

Producent: CANON Kod towaru: 667787
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

20 MPX MATRYCA Z PROCESOREM DIGIC 4+

OBIEKTYW 24 MM 45X POWIĘKSZENIEM DO ZDJĘĆ PORTRETOWYCH ORAZ KRAJOBRAZOWYCH

FILMY HD 720P ZE STABILIZACJĄ OBRAZU

FUNKCJA DOBIERANIA OPTYMALNYCH USTAWIEŃ SMART AUTO

ŁĄCZNOŚC WI-FI ORAZ NFC DO ZDALNEGO STEROWANIA ORAZ TRANSFERU PLIKÓW NA URZĄDZENIA MOBILNE

MINIATUROWY APARAT SYSTEMOWY Z DUŻYM ZOOM'EM 45X

Fotografuj bogate w szczegóły, piękne zdjęcia z kompaktowym i uniwersalnym aparatem systemowym PowerShotSX430. Obiektyw o ogniskowej 24 mm posiada szerokie zastosowanie: od zdjęć rodzinnych po zdjęcia krajobrazowe, a procesor graficzny DIGIC 4+ zwiększa czułość i rozdzielczość, oraz redukuje poziom szumów w słabych warunkach oświetleniowych. Wysokiej jakości fotografie, filmy HD, inteligentna funkcja Smart Auto, łączność ze smartfonem oraz kreatywne tryby to jedne z wielu funkcji jakie oferuje aparat cyfrowy PowerShotSX430, dzięki którym uwiecznisz wszystkie cenne chwile oraz momenty. Fotografuj odległe obiekty, dzięki optycznemu powiększeniu zoom o wartości 45x. Dzięki inteligentnej stabilizacji obrazu oraz 20 Mpx matrycy obraz będzie charakteryzował się wysokim poziomem szczegółów i stabilnością. Wykonane zdjęcia oraz filmy można następnie udostępnić z dowolnego urządzenia mobilnego za pomocą aplikacji Canon Connect. Wystarczy jedno kliknięcie, aby nawiązać połączenie za pomocą łączności Wi-Fi i NFC. Dzięki łączności Wi-Fi możliwe jest również zdalne sterowanie aparatem.

Aparat cyfrowy PowerShotSX430 IS

PROSTY I SZYBKI W UŻYTKU

Funkcja Smart Auto automatycznie dobierze za Ciebie optymalne ustawienia aparatu biorąc pod uwagę oświetlenie oraz kadr, tak abyś mógł skupić się wyłącznie na samym ujęciu. Aparat posiada również opcję dodawania znaczników z datami, aby następnie uporządkować je w odpowiedniej kolejności na linii czasu. PowerShotSX430 IS oferuje wiele kreatywnych filtrów oraz trybów, dzięki którym stworzysz kreatywne i unikalne zdjęcia. Możliwe jest odtworzenie zniekształceń charakterystycznych dla obiektywów typu "rybie oko" oraz wykonywanie zdjęć i filmów, którego sceneria przypomina miniaturowe modele. Aparat cyfrowy PowerShotSX430 IS umożliwia nagrywanie i udostępnianie filmów w jakości HD (720p) za pomocą jednego kliknięcia.  Ciesz się stabilnymi fotografiami wykonywanymi za pomocą jednej ręki dzięki dynamicznej stabilizacji obrazu. Aparat jest prosty w użytku, a wyprofilowany kształ rączki sprawia, że doskonale trzyma się w dłoni. 

W zestawie oprócz aparatu znajdują się: pasek na nadgarstek NB-11LH, akumulator NB-11LH, ładowarka CB-2LFE, przewód zasilający AC, dekielek na obiektyw oraz instrukcja obsługi. 

Aparat cyfrowy PowerShotSX430 IS

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka