Aparat cyfrowy Sony Alpha A7S Body ILCE7S

Aparat cyfrowy Sony Alpha A7S Body ILCE7S

Producent: SONY Kod towaru: 07377
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Aparat cyfrowy A7S II firmy Sony oferuje imponującą czułość, zakres dynamiczny, rozdzielczość i szybkość. Pełnoklatkowa 12.2MP matryca Exmor CMOS umożliwia rejestrowanie w jakości UHD 4K z częstotliwością 30 fps przy pełnym odczycie pikseli, jak również w jakości 1080p przy 120 fps, a wszystko w formacie XAVC S. Matryca współpracuje z procesorem BIONZ X pozwalając na rozszerzenie czułości ISO do 409600, fotografowania z częstotliwością do 5 fps i korzystania z szybkiego, inteligentnego autofocusa przy ekspozycji nawet do -4 EV. Aby jeszcze bardziej ułatwić prace w trudnych warunkach oświetleniowych aparat wyposażono w 5-osiową stabilizację obrazu SteadyShot kompensującą ruchy aparatu w celu uzyskania ostrego i płynnego obrazu podczas nagrywania z ręki. Dopełnieniem możliwości rejestrowania w jakości 4K są odnowione ustawienia nagrywania, które pozwalają teraz na korzystanie z wykresów S-Log3 Gamma i S-Gamut3 pozwalając na zwiększenie wartości zakresów dynamicznych nawet o 1300%. Dla bardziej przejrzystego monitorowania ustawień  aparatu, ulepszono funkcję "Zebry", która lepiej współpracuje z ustawieniami S-Log gamma i funkcją Gamma Display Assist pozwalając na uzyskanie bardziej naturalnego kontrastu i gammy podczas podglądu. Aparat cyfrowy Sony Alpha A7S Body charakteryzuje się kompaktowym, ale wytrzymałym korpusem wykonanym z odlewu magnezu wyposażonym w elektroniczny wizjer Tru-Finder OLED o powiększeniu 0.78x. Wraz z rozdzielczością o gęstości 2.36-miliona punktów i powłoką antyrefleksyjną Zeiss T*, wizjer ten doskonale sprawuje się w różnych warunkach oświetleniowych i umożliwia podgląd oraz ustawienia korekty ekspozycji przed nagraniem. Z tyłu aparatu znajduje się 3.0" 1,228,800-punktowy ekran LCD umożliwiający, który dzięki temu, że jest odchylany pozwala na pracę pod niskimi jak i wysokimi kątami. Dzięki łączności Wi-Fi oraz NFC Sony Alpha A7S można połączyć z urządzeniami mobilnymi w celu bezprzewodowego przesyłania materiałów oraz zdalnego operowania aparatem.

Aparat cyfrowy Sony Alpha A7S Body

Wyjątkowe ekspozycje niezależne od światła

Aparat cyfrowy Sony Alpha A7S Body oferuje niespotykanie szeroki zakres czułości ISO 50 do 409600. Dzięki temu osiągniesz efekt jaki sobie zażyczyłeś. Dzięki fenomenalnej czułości, α7S zagwarantuje ci, że czy to jasnym świetle, czy w ciemnościach, uzyskasz zdjęcia i wideo odpowiadające Twojej wizji. 

Profesjonalne funkcje

Nagrywaj filmy w ekstremalnie, wysokiej jakości i minimalnym zaszumieniu w formacie XAVC S Full HD z szybkością 50 Mbps, korzystaj z funkcji kodu czasowego i zakup adapter z wejściami audio typu XLR - to jedne z wielu funkcji jakie ma do zaoferowania aparat cyfrowy Sony Alpha A7S. 

Pełna klatka w kompaktowej obudowie

Aparat cyfrowy Sony Alpha A7S wykonano z lekkiego odlewu magnezu odpornego na kurz i wilgoć. Wyposażony jest w 9 przycisków , do których możesz przypisać jedną z 54 dostępnych funkcji. Potężna matryca 35 mm oferuje zdjęcia i filmy w najwyższej jakości, elektroniczna migawka pozwala na dyskretną pracę.

Rozwiń funkcjonalność aparatu za pomocą serwisu PlayMemories Camera Apps

PlayMemories Camera Apps pozwala na zainstalowanie dodatkowych aplikacji, takich jak np. Smart Remote Control (do wyzwalania migawki smartfonem), Direct Upload (ułatwiającej komunikację z serwisami społecznościowymi), oraz innym umożliwiającą edycję i postprodukcję zdjęć. Aparat cyfrowy Sony Alpha A7S Body

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka