Aparat cyfrowy Sony DSC-HX60VB

Aparat cyfrowy Sony DSC-HX60VB

Producent: SONY Kod towaru: 07956
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

MATRYCA: 20.4MP Exmor™ R CMOS

30X ZOOM OPTYCZNY

FILMY 24P FULL HD ORAZ ZDJĘCIA ZE STABILIZACJĄ OBRAZU

SZEROKI WYBÓR KREATYWNYCH APLIKACJI

WIFI, NFC ORAZ GPS

 

DUŻE POWIĘKSZENIE ORAZ CAŁKOWITA KONTROLA

Kompaktowy aparat Sony DSC-HX60B Zoom pozwala na precyzyjne powiększanie i fotografowanie. Wyposażony jest w szereg technologii zwiększających jakość obrazu w tym: 30x zoom optyczny, 20.4MP Exmor™ R CMOS, oraz stabilizację obrazu minimalizującą wszelkie drgania w całym zakresie ogniskowej. Podświetlana od tyłu matryca 20.4MP Exmor R CMOS gwarantuje wysoki poziom szczegółów nawet w słabych warunkach oświetleniowych oraz maksymalne ISO 12 800. Dzięki procesorowi graficznemu BIONZ X obraz charakteryzuje się dokładnym odwzorowaniem kolorów, lepszą redukcją szumów i szybszym trybem seryjnym. Nowy procesor jest 3-krotnie wydajniejszy od poprzednika, dzięki czemu wykonywane zdjęcia odznaczają się najwyższą jakością. 

 

 

 Obiektyw G 24-720 mm f/3.5 z 30x zoomem doskonale nadaje się do zdjęć z bliska, portretowych z pięknym efektem „bokeh" a także do fotografii dzikiej natury, czy zachodów słońca. Dzięki automatycznemu systemowi ostrzenia nigdy nie stracisz znakomitego ujęcia ze swoich oczu. System af z z funkcją śledzenia ostrości automatycznie dostosowuje rozmiar ramki pomiarowej do właściwości obiektu. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników aparat Sony DSC-HX60B oferuje tryb preselekcji przysłony, czasu migawki, zmiany parametrów ujęcia oraz ustawiania ekspozycji. Stopka uniwersalna pozwala na zamocowanie szerokiego zakresu akcesoriów: od lamp błyskowych, po mikrofony i wizjery elektroniczne. Ergonomiczny uchwyt sprawia, że aparat Sony HX60 pewnie trzyma się w ręce w każdej sytuacji. Na górze aparatu ukryta jest lampa błyskowa, która automatycznie wysuwa się po wybraniu odpowiedniego trybu. Wbudowany 3" wyświetlacz LCD charakteryzuje się jasnym i szczegółowym obrazem pozwalający na natychmiastowy podgląd wykonywanych zdjęć i rejestrowanych filmów. Dedykowany przycisk pozwala na szybkie i proste filmowanie w jakości 24p Full HD, a tryb Active Mode gwarantuje stabilne nagrania nawet podczas chodzenia, czy w trakcie powiększania.

APLIKACJE PLAY MEMORIES CAMERA

Dzięki aplikacją PlayMemories Camera stworzyć kreatywne i zachwycające materiały. Ich oprogramowanie pozwala m.in. na: wykonywanie zdjęć z wielokrotną ekspozycją, kręcenie time lapsów, light shaft'ów i nie tylko.

ZOBACZ PRZYKŁADOWE DZIAŁANIE JEDNEJ Z APLIKACJI "MOTION SHOT"

TWÓRZ I UDOSTĘPNIAJ – WIFI, NFC, GPS

Dzięki łączności Wi-Fi oraz NFC możliwe jest połączenie aparatu ze smartfonem i udostępnianie materiałów na popularnych portalach społecznościowych, dzięki funkcji tagowania oraz modułowi GPS, wszelkie wykonane zdjęcia oraz filmy wideo będą oznaczane w trakcie Twojej podróży. Po sparowaniu urządzenia możliwe jest również zdalne sterowanie aparatem.

Aparat cyfrowy Sony DSC-HX60VB

 
Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka