Lustrzanka Canon EOS 5DsR/Body + urządzenie WD My Cloud Mirror 6TB!

Lustrzanka Canon EOS 5DsR/Body + urządzenie WD My Cloud Mirror 6TB!

Producent: CANON Kod towaru: 31023
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Canon EOS 5Ds to pełno klatkowa lustrzanka z matrycą CMOS o bardzo dużej rozdzielczości wynoszącej 50.6 MP, która umożliwia rejestrację obrazów z bardzo dużą szczegółowością. Tak wysoka rozdzielczość przy wielokrotnym kadrowaniu zapewnia nam wyjątkową jakość obrazu. Aparat EOS 5Ds ma wbudowane dwa specjalne tryby kadrowania, które pozwalają nam tworzyć pliki o rozdzielczości 1,3x/30,5 Mp oraz 1,6x/19,6 MP. Firma Canon w aparacie zastosowała podwójny procesor firmy Canon DIGIC 6, który pozwala na bardzo szybkie przetwarzanie zdjęć o bardzo dużej rozdzielczości, nawet przy prędkości 5 kl/s. W aparacie producent zastosował również łącze USB w standardzie 3.0, dzięki któremu szybko możemy udostępniać materiały oraz sterować aparatem. Konstrukcja aparatu została wykonana ze stopu magnezu, wszystkie elementy sterujące są umieszczone bezpośrednio w konstrukcji, dzięki czemu aparat jest bardzo wytrzymały i  odporny na wodę i pył, a co za tym idzie jest idealnym kompanem w trudnych warunkach pracy fotografa. Canon EOS 5Ds został wyposażony w dwa gniazda na karty pamięci – Compact Flash oraz SD – dzięki temu w łatwy sposób nasz materiał może zostać zabezpieczony poprzez tworzenie kopii zapasowej plików kiedy wykonujemy zdjęcia. 

 
 

EOS 5Ds został wyposażony w 61 punkty AF w tym 41 krzyżowych, które użytkownik może sobie swobodnie grupować w strefy poza środkiem kadru. Oczywiście mamy również możliwość wybrania jednego punktu AF, aby dokładnie wybrać punkt ostrości. W tym modelu została zastosowana technologia Canon EOS iTR AF, która samodzielnie rozpoznaje kolory i twarze i dzięki temu rozpoznaje obiekty i może je śledzić w obrębie kadru. Dodatkowo aparat korzysta z Technologii Mirror Vibration Control System, która steruje lustrem i redukuje rozmycia obrazu oraz pozwala wyeliminować dźwięk i nagłe zatrzymanie migawki.

Eos 5ds elementy sterująceWizjer elektroniczny i wyświetlacz

Elektroniczny wizjer pozwala na szybką i bardzo płynną pracę z aparatem w każdych warunkach, a dzięki pokryciu 100% kadru i jego indywidualne dostosowanie pozwala na jeszcze łatwiejsze fotografowanie. Wbudowany ekran LCS Clear View II o przekątnej 3.2 cala (8,11 cm) pokryty jest specjalną powłoką antyrefleksyjną, dzięki której odbicie światła zminimalizowane jest do minimum. Ekran wyświetlacza jest tak zaprogramowany, że użytkownik w prosty sposób samodzielnie może dostosować go poprzez rozmieszczenie ikon według własnego uznania.

Ekspozycja wielokrotna 

Ten tryb oferuje użytkownikowi wiele automatycznych opcji sterowania, które służą do nakładania kilku warstw obrazu i dzięki temu możemy tworzyć kreatywne obrazy.

Wyeliminowany filtr dolnoprzepustowy

W aparacie Canon EOS 5Ds R filtr dolnoprzepustowy został wyeliminowany, dzięki temu mamy możliwość uzyskać najwyższą ostrość zdjęcia oraz niechciane efekty typu artefakty i mory są praktycznie wyeliminowane. Model EOS 5Ds R jest zdecydowanie dedykowany do fotografii plenerowej lub studyjnej.

 

Nagrody dla produktu

 

nagroda dla aparatu canon eos 1d x mark ii
 
 
 
Wyposażenie
Odbiornik GPSnie
Połączenie bagnetoweCanon EF
Typ matrycypełna klatka
Elektronika
Rozdzielczość w megapixel> 40
Łącza
WLANnie
Złącza
WLANnie
Wyświetlacz
Ekran dotykowynie
Obrotowy wyświetlacznie
Aparat
Zestaw aparatuBody
Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka