Dron DJI Phantom 3 Proffesional

Dron DJI Phantom 3 Proffesional

Producent: DJI Kod towaru: 31011
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Profesjonalna edycja drona DJI Phantom 3 wyposażona jest w kamerę 4K i 3-osiowy gimbal. Poza funkcją nagrywania kamera umożliwia wykonywanie zdjęć o rozdzielczości 12 MP w formatach JPEG i DNG RAW. Gimbal można kontrolować w osi x i y. Doskonały system stabilizacji sprawia, że linia horyzontu jest utrzymywana nawet, podczas pochyłego lotu. Różne ustawiania gimbala pozwalają na ciągłe śledzenie nieporuszającego się obiektu, sterowanie gimbalem za pomocą kontrolera lub po prostu zapewnienia stabilizacji obrazu. 

Moduł GPS

Dzięki możliwości łączenia się z systemami nawigacji satelitarnej GPS i GLONASS będziesz mógł na bieżąco śledzić położenie drona. Dron Dji Phantom 3 Proffesional lata teraz jeszcze bardziej precyzyjnie i nawiązuje połączenie z satelitami o wiele szybciej. Dzięki obsłudze GLONASS uzyskujesz dostęp do min 36 satelitów w każdym momencie.

System pozycjonowania

Dron Phantom 3 odczytuje informacje z każdego czujnikam a następnie wykonuje złożone obliczenia, ułatwiające latanie w pomieszczeniach.

Inteligentny akumulator

Połącznie wyższego napięcia, większej pojemności i większej mocy sprawiają, że latanie staje się przyjemniejsze bez potrzeby martwienia się o szybkie rozładowanie. Ulepszony inteligentny akumulator posiada wbudowany czujnik i jasne ledowe wskaźniki informujące o statusie akumulatora. Dron Phantom 3 na bieżąco oblicza dystans jaki dzieli go od użytkownika i porównuje ze stanem naładowania akumulatora, dzięki czemu wiadomo na jak długi lot można sobie pozwolić.

Wydajne silniki

Każdy silnik charakteryzuje się dużą mocą i precyzją, abyś uzyskał jak najlepsze wrażenia podczas lotu. Bezszczotkowe silniki współpracują z regulatorem obrotów ESC sprawiając, że dron DJI Phantom 3 Proffesional jest szybki i zwinny.  Mocne silniki umożliwiają szybkie zwiększenie prędkości lotu, zwiększenie lub zmniejszenie wysokości oraz natychmiastowe zatrzymanie.

Powrót do domu

Przywołanie do siebie drona Phantom 3 odbywa się w prosty sposób za pomocą kliknięcia przycisku na kontrolerze lub aplikacji. Z chwilą startu system automatycznie zapamiętuje daną pozycję, aby następnie do niej powrócić i wylądować po wywołaniu funkcji "Powrót do domu". DJI Phantom 3 Proffesional

 

Aplikacji DJI Go pozwala na odczytywanie położenie drona na mapie oraz zaznaczenie punktu startowego, dzięki czemu będziesz mógł przywołać go do siebie za pomocą jednego kliknięcia. Zestaw klasyfikowany jest jako "gotowy do latania". Oznacza to, że wszystko co potrzebne jest do lotu zawarte już jest w zestawie - akumulator, kontroler bezprzewodowy i 16 GB karta microSD. 

 

 

 

 

 

 

Rodzaj
RodzajDron z kamerą
Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka