Dron DJI Phantom 4 + kurs z obsługi za 1 zł

Dron DJI Phantom 4 + kurs z obsługi za 1 zł

Producent: DJI Kod towaru: 40440
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

GIMBAL Z KAMERĄ 4K/12MP

PRĘDKOŚĆ 72KM/H W TRYBIE SPORTOWYM

TRYB ŚLEDZENIA PORUSZAJĄCEGO SIĘ OBIEKTU

CZUJNIKI WYKRYWANIA ORAZ OMIJANIA PRZESZKÓD

DO 28 MIN LOTU

NOWY, SZYBKI I BEZPIECZNY

Elegancki, nowy design,  czujnik unikania przeszkód, szeroki zakres trybów wideo i jeszcze bardziej precyzyjny 3-osiowy gimbal to tylko niektóre z wielu rozwiązań, jakie wprowadziła firma DJI w swoim nowym Quadrocopterze DJI Phantom 4. Dzięki usprawnionej wydajności i systemowi inteligentnego zarządzania energią, czas lotu drona został zwiększony do 28 minut. Jego kamera rejestruje nagrania w jakości DCI 4K (4096 x 2160) 24/25 fps i UHD 4K (3480 x 2160) 30 fps. Istnieje również tryb 120 fps w rozdzielczości 1080p dla efektów spowolnienia. Kamera potrafi również wykonywać 12MP zdjęcia w formacie DNG RAW lub JPEG, HDR, trybie serii i trybie time-lapse. Skomputeryzowane sterowanie lotem nie jest niczym nowym, ale dron DJI Phantom 4 jest pierwszym w swojej serii, który posiada swoją "parę oczu". Te przednie czujniki pozwalają unikać przeszkody podczas lotu powrotnego, jak również umożliwiają śledzenie danego obiektu. Dron wyposażono również w ulepszony system pozycjonowania(podobny do tego, który posiadają drony Phantom 3 Professional i Phantom 3 Advanced), który za pomocą ultradźwięków określa jego pozycję i ułatwia nawigację, kiedy GPS jest niedostępny. Dron DJI Phantom 4 jest niezwykle szybki. Dzięki trybowi sportowemu może osiągnąć maksymalną prędkość 72 km/h. Jest to wystarczająca prędkość, aby móc śledzić szybko poruszające się obiekty, takie jak: pojazdy samochodowe lub narciarzy zjeżdżających ze stoku. System aktywnego hamowania gwarantuje, że dron zatrzyma się w odpowiednim momencie. Aplikacja DJI GO oferuje szerego przydatnych funkcji. Umożliwia podgląd lotu na żywo w jakości HD, streamowanie na YouTube i zapis nagrań na urządzeniu mobilnym. Pozwala również na edycję i udostępnienie materiałów na portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i Trumblr oraz przegląd dziennika lotu. Dostępny jest również interaktywny symulator lotu umożliwiający szlifowanie Twoich umiejętności. Aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemem Android oraz iOS. 

Dron DJI Phantom 4

 

NAWIGACJA GPS I NOWOCZESNY SYSTEM POZYCJONOWANIA

Ze względu na trudności i zawiłości związane z kontrolowaniem lotem dronów wielowirnikowych, Phantom 4 wspierany jest systemem nawigacji GPS, opartym na 24 satelitach utrzymujących stabilność lotu. System pozycjonowania z jakiego korzysta DJI Phantom 4 wykorzystuje podwójne kamery skierowane ku dołowi i 2 czujniki ultradżwiękowe gwarantujące stabilność podczas lotu w pomieszczeniach i blisko ziemi (do 10m). Technologia ta pozwala na utrzymanie pozycji i zatrzymanie się kiedy joysticki kontrolera zostaną zwolnione, jak również gwarantują natychmiastową reakcję na polecenia operatora, kiedy GPS jest niedostępny.

WYKRYWAJ I UNIKAJ

Mała kamerka nad każdą z nóg pozwalają dronowi na wykrycie i uniknięcie przeszkód podczas lotu. Po włączeniu funkcji "aktywnego unikania przeszkód" dron podejmie próbę ominięcia lub przelecenia nad przeszkodą zamiast zatrzymania się. Operato otrzyma również wizualne i głosowe ostrzeżenia, kiedy przeszkoda zostanie wykryta. Funkcja ta zostanie również aktywowana podczas aktywowania funkcji "powrotu do domu".

KONTROLA ZA POMOCĄ DOTYKU

Funkcja TapFly pozwala na proste i wygodne sterowanie za pomocą dotyku. Wystarczy wskazać interesujący nas cel na ekranie podłączonego smartfona lub tabletu, a dron DJI Phantom 4 poleci w danym kierunku. Jeżeli na ścieżce lotu znajdzie się przeszkoda quadrocopter automatycznie zatrzyma się lub ominie przeszkodę. 

TRYB ŚLEDZENIA ACTIVETRACK

Wbudowana kamera w połączeniu z technologią rozpoznawania obiektów, pozwala dronowi Phantom 4 na śledzenie określonego, 3-wymiarowego obiektu -  może to być twarz, zwierzę lub obiekt stacjonarny. Po prostu kliknij na interesujący Cię przedmiot, a Phantom 4 wykona resztę, śledząc cel i starając się utrzymywać go na środku kadru. 

Zobacz działanie trybu ActiveTrack w praktyce.

 Dron DJI Phantom 4

 

ZOPTYMALIZOWANE TRYBY LOTU

Phantom 4 oferuje 3 tryby lotu do wyboru:

  • Standardowy - standardowy tryb lotu ze wsparciem systemu pozycjonowania i trybami inteligentnego oraz wizualnego śledzenia 

  • Sportowy - pozwala dronowi rozwinąć maksymalną prędkość

  • Atti - utrzywuje stałą wysokość drona, ale wyłącza system pozycjonowania satelitarnego pozwalając na wykonywania płynnych ujęć. Tryb idealny do filmowania

AUTOMATYCZNY DZIENNIK LOTÓW

Dron DJI Phantom 4 automatyczne zapisuje szczegóły każdego odbytego lotu. Kompletna trasa, czas, odległość, położenie i prędkość pozwalają na odtworzenie ścieżki poprzedniego lotu, a nawet sprawdzenie ruchów jakie wykonano na kontrolerze. Zaawansowany rejestrator na bieżąco rejestruje dane, które potem można z łatwością udostępnić zespołowi wsparcia DJI w przypadku jakichkolwiek pytać lub występujących problemów.

ULEPSZONA AERODYNAMIKA I STABLINOŚĆ

Opływowa i lekka, magnezowa konstrukcja drona oferuje płynny i precyzyjny ruch. Zintegrowany gimbal umieszczony został bliżej korpusu, przesuwając środek ciężkości bliżej środka drona i zwiększając jego stabilność jeszcze bardziej. 

PROFESJONALNE PROFILE WIDEO

Wysoki kontrast światła, jaki występuje na zewnątrz przy pełnym słońcu pozwala na skorzystanie z dużego zakresu rozpiętości tonalnej w celu uzyskania maksymalnego poziomu szczegółów potrzebnych do zabiegów postprodukcyjnych. W tym celu dron DJI Phantom 4 oferuje tryby Cine-D i D-log pomagające zwiększyć zakres rozpiętości tonalnej i spłaszczyć obraz.

94° OBIEKTYW SZEROKOKĄTNY

Kamera oferuje szeroki kąt widzenia o wartości 94°, który pomimo że jest węższy od tego jaki uzyskiwany jest w obiektywach fisheye w celu zmniejszenia dystorsji, to nadal jest wystarczająco szeroki do uzyskania zachwycających i stabilnych ujęć. Obiektyw wyposażony jest w przysłonę f/2.8 i składa się z 9 elementów optycznych. 

WZMOCNIONY GIMBAL

Ulepszona konstrukcja w kształcie litery U gwarantuje stabilne wykonywanie zdjęć nawet przy dużym wietrze i trudnych warunkach. Gimbal połączony jest ze specjalnymi amortyzatorami zapewniającymi, że drgania silników nie są przenoszone na uchwyt kmaery. Magnezowa kontrukcja sprawia, że dron jest lekki i wytrzymały. 

Rodzaj
RodzajDron z kamerą
Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka