Dron GoPro Karma + kamera GoPro Hero5 black

Dron GoPro Karma + kamera GoPro Hero5 black

Kod towaru: 66469
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie
Odzielny stabilizator ręczny 
Przekaz na żywo
Kontroler z ekranem dotykowym
Kompaktowa walizka w zestawie
Lot do 20 min.
Lądowanie i start automatyczne

WIĘCEJ NIŻ DRON

Ten kompaktowy, składany dron firmy GoPro posiada specjalne mocowanie dostosowane do kamery GoPro HERO5 Black. Dron Karma może przebywać w powietrzu do 20 minut i posiada w zestawie specjalny odłączany stabilizator, który można wykorzystać do rejestrowania ujęć z ręki, dzięki czemu będą one jeszcze stabilniejsze. Dron zawiera inteligentny kontroler z ekranem dotykowym typu flip-up, aby jeszcze lepiej kontrolować ustawienia kamer GoPro HERO5 i widzieć na żywo rejestrowany materiał. Dzięki aplikacji Passanger GoPro App możesz również w łatwy sposób dzielić się obrazem na żywo ze znajomymi – jedna osoba kontroluje lot, druga zaś może sterować ustawieniem kamery w zależności od potrzeb. 

GoPro karma dron

 

ODŁĄCZANY STABILIZATOR

Stabilizator może być odłączany od drona i używany do kręcenia ujęć z ręki, a dzięki wbudowanym przyciskom funkcyjnym w łatwy sposób za pomocą kciuka możesz rozpocząć filmowania czy wykonać zdjęcie.  

PORĘCZNA KOMPATYBILNA OBUDOWA

Stabilizator jest kompatybilny z różnego rodzaju mocowaniami GoPro dotępnymi osobno i dzięki temu w łatwy spsób może być użyty na dronie Karma. Współpracuje z kamerami GoPro HERO5 Black, HERO5 Session, HERO4 Black i Silver.  

GoPro karma

 

INTUICYJNY KONTROLER

Intuicyjny kontroler pozwala w łatwy sposób kontrolować lot drona. Kontroler jest zaprojektowany w nowatorski sposób - podobny do kontrolera gier. 

GoPro karma kontroler

 

KARMA GRIP STABILIZATOR

Oddzielny stabilizator, który możesz wykorzystać kiedy filmujesz bezpośrednio z ręki. Dzięki wyprowadzonym przyciskom możesz w łatwy sposób kontrolować kamerę oraz rozpocząć nagrywanie czy wykonanie zdjęcia. Karma grip możesz również zamontować na specjalnych akcesoriach montażowych np. poza samochodem, a dzięki przewodowemu połączeniu z joystikiem możesz sterować gimbalem z wnętrza samochodu. 

GoPro karma gimbal

 
Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka