Mikrofon Rode Lavalier

Mikrofon Rode Lavalier

Producent: RODE Kod towaru: 06615
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

DYSKRETNY

JEDNOKIERUNKOWY I NISKOSZUMOWY

ULTRAWYTRZYMAŁY KEVLAROWY KABEL

OSŁONA PRZECIWWIETRZNA

WODOODPORNE I ANTYWSTRZĄSOWE ETUI

KOMPATYBILNY Z SYSTEMEM PRZEJŚCIÓWEK I ZŁĄCZY MiCon

GWARANCJA DO 5 LAT

DYSKRETNY I WYDAJNY

RODE Lavalier to dyskretny mikrofon przypinany do ubrania, który mimo niewielkich rozmiarów rejestruje dźwięk najwyższej broadcastowej jakości. Jednokokierunkowy, niskoszumowy i prosty w obsłudze RODE Lavalier świetnie sprawdzi się w pracy dziennikarskiej, w teatrze i przy nagrywaniu filmów - wszędzie, gdzie wysokiej jakości mikrofon musi być słyszany, ale niekoniecznie widziany. Urządzenie nie rzuca się w oczy, co pozwala użytkownikowi na zachowanie profesjonalnego i elegenackiego wyglądu.

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W KAŻDYCH WARUNKACH

Dołączona do zestawu osłona przeciwwietrzna niweluje niechciane szumy powstające przy podmuchach wiatru. Dzięki temu RODE Lavalier doskonale sprawdzi się w trakcie pracy na świeżym powietrzu. Czarny klips mocujący pozwala na łatwe przymocowanie mikrofonu do ubrania oraz odpowiednie ułożenie przewodu, który w żaden sposób nie ogranicza ruchów użytkownika. Kapsuła mikrofonu jest podłączona do odbiornika za pomocą 1,2-metrowego ultrawytrzymałego kabla pokrytego materiałem Kevlar (udźwig do 10 kg). Dla pełnego bezpieczeństwa mikrofonu i akcesoriów w trakcie transportu, producent wyposażył go w antywstrząsowe i wodoodporne etui.

 

KOMPATYBILNOŚĆ I GWARANCJA JAKOŚCI

W pracy liczy się wszechstronność. Firma RODE rozwinęła serię przejściówek i złączy MiCon, które umożliwiają podłączenie mikrofonu Lavalier do wielu systemów bezprzewodowych oraz konsol, kamer i innych urządzeń nagrywających.

Produkt jest objęty 12-miesięczną gwarancją z możliwością przedłużenia nawet do 5 lat po zarejestrowaniu urządzenia na stronie producenta. W przypadku przedłużonej gwarancji właścicielowi przysługuje wymiana mikrofonu na nowy po dokonaniu opłaty w wysokości $99.

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka