Monitor EIZO LCD 21,3" (S2133-GY) / beżowy

Monitor EIZO LCD 21,3" (S2133-GY) / beżowy

Producent: EIZO Kod towaru: 12942
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

ZNAKOMITY DO BIURA

Eizo FlexScan S2133 to wysokiej klasy monitor LCD świetnie nadający się do pracy biurowej. Poprawne odwzorowywanie kolorów czyni go również dobrym narzędziem do obsługi programów graficznych i projektowych typu CAD. Posiada szeroki kąt widzenia 178° oraz funkcje niwelujące zmęczenie oczu oraz obniżające zużycie energii.

SZEROKI KĄT WIDZENIA

Panel 21,3" w technologii IPS (In-Plane Switching) o rozdzielczości 1600x1200 umożliwia uzyskanie kąta widzenia zbliżonego do 180°. Zmiany barw czy kontrastu przy obserwacji monitora z różnych kierunków są minimalne, przez co S2133 dobrze sprawdza się w środowisku pracy, gdzie często na jeden ekran spoglądają dwie lub więcej osób. Przy maksymalnej jasności 420 cd/m2 oraz kontraście 1500:1 monitor zachowuje wysoką czytelność nawet w słoneczne dni.

 

NISKIE ZUŻYCIE ENERGII

Monitor posiada podświetlenie LED niezawierające rtęci oraz zużywające jedynie 13 watów prądu. Dzięki temu produkt jest nie tylko tani w eksploatacji, ale także w niewielkim stopniu szkodliwy dla środowiska.

Eizo monitor

 

REGULACJA JASNOŚCI

Monitor posiada wbudowany czujnik Auto EcoView rejestrujący natężenie światła. Pozwala on na automatyczne dostosowywanie jasności ekranu do aktualnego poziomu oświetlenia w miejscu pracy. Ta funkcja pełni ważną rolę w redukowaniu zmęczenia oczu oraz zmniejszaniu poboru energii. Optymalna jasność panelu oraz stosowanie regularnych przerw pozwala na wzrost efektywności wykonywanej pracy aż o 12,5%.

 

JAK PRAWDZIWY PAPIER

Włączenie trybu Paper powoduje ustawienie temperatury barw i kontrastu w sposób, który umożliwia symulowanie wyglądu zadrukowanego papieru. W połączeniu ze wspomnianą wcześniej funkcją Auto EcoView jeszcze korzystniej wpływa to na komfort pracy oczu znacznie zmniejszając ich podrażnienie.

 

REGULOWANA STOPKA

Stopka w S2133 pozwala na regulację jego wysokości w zakresie 82 mm oraz 40° w osi pionowej i 70° w poziomej. Umożliwia także ustawienie monitora w trybie orientacji portretowej. Szeroka gama regulacji stopki każdemu użytkownikowi daje możliwość komfortowego dostosowania stanowiska pracy.

 

MATOWA MATRYCA

Zastosowanie w monitorze S2133 matowego panelu niweluje problem rażących refleksów świetlnych oraz utrudniających odczyt odbić otoczenia. Refleksom zapobiega również specjalnie wykonane obramowanie ekranu. Wszystko powyższe w dalszy sposób przyczynia się do mniejszego zmęczenia oczu oraz zwiększenia komfortu pracy.

 

PŁYNNE WYŚWIETLANIE RUCHOMYCH OBRAZÓW

Technologia Overdrive minimalizuje czas reakcji matrycy do zaledwie 6 ms, dzięki czemu filmy są odtwarzane płynnie i ostro.

PIĘĆ TRYBÓW PRACY

Najlepszej optymalizacji monitora w zależności od aktualnie wykonywanych czynności służy funkcja Fine Contrast. Pozwala ona na wybór jednego spośród pięciu trybów pracy monitora, które dobiera się pod kątem bieżących działań. Przełączanie między trybami może odbywać się ręcznie lub automatycznie przy pomocy dołączonego oprogramowania ScreenManager Pro. Dostępne tryby to: (1) Paper do aplikacji biurowych (2) Movie do filmów (3) sRGB do przeglądania Internetu (4) i (5) Dwa tryby zaprogramowane przez użytkownika.

 

ZDROWE OCZY

Aplikacja EIZO EyeCare wspiera użytkownika w wyrabianiu zdrowych nawyków przy długotrwałej pracy z komputerem. Przypomina o konieczności stosowanie krótkich przerw, wyświetlając na ekranie stosowny komunikat. Stosowanie się do zaleceń pozwala na redukcję zmęczenia oczu, a przez to w długiej perspektywie zwiększenie efektywności pracy.

USB

Urządzenie posiada trzy wbudowane porty USB: jeden upstream i dwa downstream.

 

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka