EIZO Monitor LCD 23.8" EV2451-BK, Wide (16:9), IPS, LED, FlexStand 4, czarny.

EIZO Monitor LCD 23.8" EV2451-BK, Wide (16:9), IPS, LED, FlexStand 4, czarny.

Producent: EIZO Kod towaru: 74741
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

MATRYCA IPS 23,8"

ROZDZIELCZOŚĆ 1920 x 1080 (16:9)

KĄTY WIDZENIA 178° W PIONIE I POZIOMIE

JASNOŚĆ 250 cd/m²

KONTRAST 1000:1

CZAS REAKCJI 5 ms

WEJŚCIA: D-Sub mini, DVI-D, HDMI, DISPLAY PORT, USB 3.0

WBUDOWANE GŁOŚNIKI

NAJLEPSZY DO BIURA

Eizo FlexScan EV2451 to wysokiej klasy energooszczędny monitor biurowy o bezramkowej konstrukcji stworzonej do stanowisk wielomonitorowych. Rozdzielczość 23,8-calowej matrycy wynosi 1920 x 1080 pikseli (format 16:9). Jasność na poziomie 250 cd/m², kontrast 1000:1 oraz krótki czas reakcji 5 ms (gray-to-gray) gwarantują komfort i wysoką kulturę pracy. Monitor świetnie sprawdzi się w pracy biurowej do obłsugi najpopularniejszych programów i aplikacji. EV2451 wyświetla obrazy z wiernym odwzorowaniem kolorów oraz płynną gradacją barw , przekształcając 8-bitowy sygnał (256 odcieni każdego koloru składowego) w optymalną wartość koloru z 10-bitowej tablicy look-up (1021 odcieni).

 

ULTRACIENKIE RAMKI

Charakterystyczną cechą EV2451 są ultracienkie ramki o szerokości zaledwie 1 mm i nieco szerszej dolnej części 4,6 mm. Na dolnym panelu umieszczono elektrostatyczne przełączniki do wygodnego nawigowania po menu OSD. Ekran monitora jest całkowicie płaski, dzięki czemu w połączaniu z cienkim ramkami jest idealny do tworzenia stanowisk wielomonitorowych o jednolitej powierzchni wyświetlania. Aplikacja serwerowa Screen InStyle pozwala administratorom sieci na kontrolowanie ustawień wszystkich kompatybilnych monitorów z centrum zarządzania. Dodatkowo użytkownicy Screen InStyle mogą sami zaprogramować parametry pracy monitora zależnie od dobowego cyklu zmian jasności, zmieniać temperaturę bieli oraz opcje zasilania. Szczególnie docenią to firmy dbające o komfort działania swoich pracowników i dbające o środowisko naturalne.

 

 

ERGONOMICZNA BUDOWA

Monitor posiada regulowaną stopkę, która pozwala na zmianę wysokości w zakresie 172,7 mm, dostosowanie kąta nachylenia od -5° do -35°, rotację 344° oraz przejście z trybu pejzażowego do portretowego. Obudowa posiada wygodną rączkę do przenoszenia monitora z miejsca na miejsc. Uchwyt oraz osłona na kable pozwalają na lepsze oraz bardziej estetyczne ułożenie okablowania. Wbudowane dwa głośniki 1W, wyjście stereo 3,5 mm jack oraz wejście słuchawkowe 3,5 mm jack pozwalają na wygodne odtwarzanie dźwięków zarówno bezpośrednio z monitora, jak i po podłączeniu urządzeń zewnętrznych. EV2451 posiada pełen zestaw łączy sygnałowych, który umożliwia jego podłączenie również pod starsze karty graficzne: D-Sub mini 15 pin, DisplayPort, HDMI i DVI-D. Dodatkowo urządzenie posiada 1 port USB upstream i dwa porty USB 3.0 downstream.

 

W TROSCE O OCZY I KOMFORT PRACY

Technologia hybrydowego regulowania jasności niweluje zauważalne migotanie przy jednoczesnym zachowaniu pełnej stabilności koloru w trakcie regulacji podświetlenia. Dzięki temu oczy męczą się wolniej. Czujnik AutoEcoView wykrywa zmiany jasności otoczenia i automatycznie wybiera odpowiedni poziom jasności ekranu, co pozwala uniknąć problemu szybkiego zmęczenia oczu. W odróżnieniu od konkurencyjnych monitorów biurowych, Eizo FlexScan EV2451 umożliwia precyzyjną regulację jasności ekranu ze skokiem co 1 cd/m². Dodatkowo monitor w trakcie czytania dokumentów zmniejsza ilość drażniącego niebieskiego światła, pozwalając na dłuższą, wygodniejszą i bezpieczniejszą dla zdrowia pracę.

 

OSZCZĘDZANIE ENERGII

Firma Eizo dba o środowisko. Funkcje Auto EcoView, EcoView Optimizer 2 znacząco obniżają poziom poboru energii do wysokości zaledwie 11 W. EV2451 zakwalifikowano do klasy A++ według europejskiego standardu EU Energy Label. Zastosowanie w konstrukcji EV2451 podświetlenie LED pobiera mniej energii od konwencjonalnego podświetlenia lampami CCFL oraz nie zawiera rtęci, dzięki czemu jego negatywny wpływ na środowisko jest minimalny.

Monitor w kolorze czarnym. Dostępny jest także w kolorze białym.

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka