Monitor EIZO LCD 27" (EV2736WFS-BK) FexStand3 / czarny

Monitor EIZO LCD 27" (EV2736WFS-BK) FexStand3 / czarny

Producent: EIZO Kod towaru: 12983
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

ZNAKOMITY DO PRACY BIUROWEJ

Eizo FlexScan EV2736W to wydajny, ergonomiczny i ekologiczny 27” monitor przeznaczony do komfortowej pracy biurowej. Panel w technologii IPS (In-Plane Switching) umożliwia uzyskanie kąta widzenia zbliżonego do 180°. Zmiany barw czy kontrastu przy obserwacji monitora z różnych kierunków są minimalne, przez co urządzenie dobrze sprawdza się w środowisku pracy, gdzie często na jeden ekran spoglądają dwie lub więcej osób.

 

WĄSKIE RAMKI

Konstrukcja z wąską ramką zajmuje niewiele miejsca na biurku oraz zmniejsza ruch gałek ocznych w wypadku stanowisk wielomonitorowych.

 

REGULOWANA STOPKA

Wysokość ekranu podlega regulacji do 150 mm. Dodatkowo stopka umożliwia przechylenie monitora do 5° w przód lub 35° w tył, obracanie do 344° oraz ustawienie trybu portretowego. Dzięki temu monitor można doskonale dostosować do potrzeb środowiska pracy lub na przykład obrócić w stronę klienta.

 

ZŁĄCZA

Urządzenie posiada dwa wbudowane złącza umożliwiające połączenie z komputerem, wejście audio, wejście słuchawek oraz jedno złącze USB up stream i dwa down stream.

 

BEZ MIGOTANIA

Hybrydowa regulacja jasności podświetlenie LED niweluje problem męczącego oczy migotania ekranu przy jednoczesnym zachowaniu pełnej stabilności koloru.

 

ZDROWE OCZY I MNIEJ ENERGII

Monitor wyposażono w czujnik Auto EvoView, który zajmuje się automatyczną regulacją jasności ekranu na podstawie zmian w oświetleniu otoczenia. Pozwala to nie tylko na zmniejszenie podrażnienia oczu, ale także na zaoszczędzenie blisko 40% energii w porównaniu z ciągłą pracą monitora o maksymalnej jasności.

 

WYDAJNIEJSZE PODŚWIETLENIE LED

Podświetlenie LED wykorzystane w Eizo EV2736W zużywa mniej energii w porównaniu z lampami CCFL oraz wykazuje dłuższą żywotność. Dzięki braku rtęci jego wpływ na środowisko naturalne jest minimalny.

 

CZUJNIK OBECNOŚCI

Czujnik EcoView Sense 2 wykrywa nieobecność użytkownika przy stanowisku pracy i poprzez to automatycznie przechodzi w tryb oszczędzania energii. Po powrocie do biurka ponownie przełącza się we wcześniejszy stan. Funkcja ta działa także w środowiskach wielomonitorowych.

 

PIĘĆ TRYBÓW PRACY

Monitor może działać w pięciu różnych trybach dostosowanych do różnych działań i aplikacji. Poszczególne tryby można przełączać ręcznie lub automatycznie poprzez dołączony program ScreenManager Pro.

 

JAK PRAWDZIWY PAPIER

Ustawienie trybu Paper pozwala na symulację zadrukowanego papieru, która niweluje problem zmęczenia oczu przy długiej lekturze tekstów. Aplikacja EyeCare Filter pozwala na wybranie jednego z kilku wzorów filtra papieru odzwierciedlające jego różne rodzaje. Wszystko powyższe służy utrzymaniu wysokiego komfortu pracy dostosowywanego indywidulanie pod każdego użytkownika.

 

PŁYNNE ODTWARZANIE FILMÓW

Zastosowanie technologii Overdrive minimalizuje czas reakcji matrycy do zaledwie 6 ms, dzięki czemu ruchome obrazy są płynne i ostre.

 

MIĘDZYNARODOWE CERTYFIKATY

Flexsvan EV2736W otrzymał wiele certyfikatów potwierdzających spełnianie rygorystycznych norm w zakresie oszczędzania energii i spełniania zasad ergonomii.

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka