Monitor EIZO ColorEdge LCD 24,1" CG2420-BK czarny

Monitor EIZO ColorEdge LCD 24,1" CG2420-BK czarny

Producent: EIZO Kod towaru: 68354
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

MATRYCA IPS

CZUJNIK KALIBRACJI

ROZDZIELCZOŚĆ 1920 x 1200

KRÓTKI CZAS REAKCJI: 10 MS 

WEJŚCIA DVI-D/HDMI/DISPLAY PORT

JASNOŚĆ 400 CD/M²

KONTRAST: 1500:1

PORT USB 3.0

 

CIENKIE RAMKI ORAZ DOSKONAŁY OBRAZ Z KAŻDEJ STRONY

ColorEdge CG2420 24" marki Eizo jest profesjonalnym monitorem oferującym funkcje i parametry niezbędne do fotografii oraz postprodukcji. Posiada wbudowany czujnik kalibrujący, który przyspiesza pracę i eleminuje potrzebę korzystania z dodatkowych narzędni. Wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1200 16:10 zapewnia ostry i szczegółowy obraz z kontrastem 1,500:1 i jasnością 400 cd/m² zapewniając prawdziwe odwzorowanie czerni oraz jasnych kolorów. W dodatku czas reakcji monitora wynosi 10 ms zapobiegając wszelkim opóźnieniom oraz zacięciom. Wyświetlacz wyposażono w technologię IPS zapewniającą doskonałą jakość obrazu pod każdym kątem. Monitor można podłączyć za pomocą wejść DVI-D, HDMI lub DP. Wejście HDMI wspomaga konwersję I/P, dzięki której sygnał z telewizji i innych źródeł wideo zostaną bezstratnie przekonwertowane bez efektu migotania. Elastyczna stopka pozwala na regulację wysokości, nachylanie oraz obrotu ekranu. Możliwe jest również odłączenie stopki i podłączenie monitora do opcjonalnego ramienia lub uchwytu VESA 100 x 100. 

Monitor EIZO ColorEdge LCD 24,1" CG2420-BK

 

CZUJNIK KALIBRUJĄCY

Wbudowany z przodu obramowania czujnik automatycznie wysuwa się podczas kalibracji i eleminuje potrzebę korzystania z dodatkowych narzędzi. Działa również po ustawieniu monitora w pozycji pionowej. Monitor ColorEdge CG2420 potrzebuje ok. 3 minut w celu ustawienia jasności, chromatyczności oraz tonów w celu wyświetlania rzetelnych kolorów zaraz po włączeniu.

Monitor EIZO ColorEdge LCD 24,1 CG2420-BK Monitor EIZO ColorEdge LCD 24,1 CG2420-BK
 

99% ODWZOROWANIE PRZESTRZENI BARW ADOBE RGB

Wyświetlacz IPS oferuje szeroki gamut kolorów odwarzajacy 99% przestrzeni barw Adobe RGB sprawiając, że nawet pliki RAW przekonwertowane do Adobe RGB lub wykonywane w Adobe RGB będą wyświetlane poprawnie. Szeroki gamut kolorów zapewnia również dokładne odwzorowanie całej przesprzeni CMYK ISO i US web-coated CMYK, które wykorzystywane są w 93% postprodukcji w standardzie DCI. Krzywa gamma wyświetlacza kalibrowana jest już w fabryce, aby zagwarantować jak najłagodniejsze odcienie kolorów na. 

JEDNOLITY OBRAZ NA CAŁYM EKRANIE

Opatentowany przez markę Eixo cyfrowy equalizer DUE zapewnia, że jasność oraz chromatyczność jest taka sama na całej powierzchni. Equalizer zapobiega również szkodliwym efektom zmian temperatury otoczenia gwarantując stabilne wyświetlanie obrazu. Podczas spoglądania na monitory z kąta w ciemnym pokoju ciemne barwy zazwyczaj są wyblakłe z powodu charakterystyki LCD , jednakże ten monitor został wyposażony w specjalny filtr, który pozwala na zachowanie ciemnym tonom ich prawdziwej głębi.

MENEDŻER ZARZĄDZANIA KOLORAMI COLORNAVIGATOR 6, NX ORAZ NETWORK

ColorNavigator 6 pozwala na proste skalibrowanie twojego ekranu. Wystarczy wybrać odpowiedni profil lub wprowadzić własne zawartości, a wbudowany czujnik wykorzystujac tabelę Look-Up stworzy profil ICC w ciągu kilku minut. Dzięki oprogramowaniu ColorNavigator NX tego samego procesu nie będzie trzeba powtarzać dla każdego podłączonego komputera do tego monitora, a wraz z narzędziem ColorNavigator Network możliwe jest przesłanie ustawień do całej sieci komputerów. ColorNavigator Network znajduje się na serwerze EIZO w chmurze, w związku z czym klient nie musi ponosić kosztów zakupu i utrzymania własnego serwera.settings, and other tasks whether the monitors are local or remote. Furthermore, ColorNavigator Network is hosted on a secure cloud server so you won't be burdened with the cost of providing your own server.

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka