Monitor EIZO FlexScan LCD 23.8" EV2450-WT biały

Monitor EIZO FlexScan LCD 23.8" EV2450-WT biały

Producent: EIZO Kod towaru: 61505
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

MATRYCA IPS

WEJŚCIA DVI-D/HDMI/DISPLAY PORT

JASNOŚĆ 250 CD/M²

KONTRAST: 1000:1

PORT USB 3.0

 

CIENKIE RAMKI ORAZ DOSKONAŁY OBRAZ Z KAŻDEJ STRONY

Monitor EIZO LCD 27" EV2450-WT serii FlexScan posiada ultra-cienkie, smukłe ramki o rozmiarze 1 mm, oraz czarne 5.2 mm obramowanie , a głębokość monitora wynosi zaledwie 47.9 mm. Niewielkie obramowanie zmniejsza zmęczenie oczu przy zestawie łączącym kilka monitorów w jeden oraz czy go atrakcyjniejszym. Technologia tylnego podświetlenia LED IPS z kątem widzenia 178° minimalizuje zmianę koloru oraz kontrastu w patrzenia na ekran z boku. W celu dodatkowej ochronny wzroku czujnik Auto EcoView automatycznie dostosowuje jasność monitora do otoczenia. W warunkach słabego oświetlenia EIZO EV2450-WT obniży ustawienia jasności nawet do 1% wartości nominalnej. Regulacja odbywa się w stopniu płynnym i precyzyjnym ze skokiem co 1 cd/m². Hybrydowa technolowia zapobiega powstawaniu migotania, przy równoczesnym zachowaniu stabilności kolorów. Monitor FlexScan EV2450 pozwala na odbiór danych z 2 źródeł jednoczenie np. systemu operacyjnego WIndows i Macintosh.

EIZO LCD 23.8" EV2450-WT

 

MNIEJ NIEBIESKIEGO ŚWIATŁA - MNIEJSZE ZMĘCZENIE OCZU

IW spektrum światła widzialnego niebieskie światło posiada długość fal porównowalną ze światłem ultrafioletowym. W porównaniu z typowymi monitorami LCD  z fabrycznymi ustawieniami 6,500 K, tryb Papierowy(Paper Mode) jest bliższy rozkładowi widma światła czerwonego powodując zmniejszenie ilości światła niebieskiego, które jest przyczyną zmęczenia oczu szczególnie podczas czytania dokumentów. 

Monitor EIZO LCD 27 EV2750-WT

 

PODŚWIETLENIE LED – MNIEJSZE ZUŻYCIE PRĄDU, DŁUŻSZA ŻYWOTNOŚĆ

W porównaniu do podświetlenia CCFL, LED cechuje się dłuższą żywotnością i mniejszym zużyciem prądu. W ich budowie nie jest również wykorzystywana szkodliwa dla środowiska rtęć. Nowa funkcja EcoView Optimizer 2 pozwala na zaoszczędzenie do 30% energii. W celu zachowania jak najwyższej jakości EcoView Optimizer 2 zwiększa jasność tylko najciemniejszych zawartości ekranu. Producent gwarantuje 5-letnią gwarancję na wszystkie komponenty, która jest o 2 lata dłuższa w porównaniu z większością standardowych monitorów. W dodatku producent daje pełną gwarancję na 0 martwych pikseli przez 6 miesięcy od momentu zakupu.

Monitor EIZO LCD 27 EV2750-WT

 

PROFESJONALNY MENEDŻER EKRANU 

Menedżer pozwala użytkownikom na ustawianie kolorów i ustawień funkcji EcoView za pomocą myszki i klawiatury. Pozwala także na zastosowanie tych ustawień na wielu monitorach podłączonych do jednego komputera. 

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka