EIZO Monitor LCD 23" CS230-BK + licencja Color Navigator

EIZO Monitor LCD 23" CS230-BK + licencja Color Navigator

Producent: EIZO Kod towaru: 12980
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

MATRYCA IPS 23"

ROZDZIELCZOŚĆ 1920 x 1080 (16:9)

SZEROKIE KĄTY WIDZENIA: 178° PIONOWO I POZIOMO

KRÓTKI CZAS REAKCJI: 10,5 ms

JASNOŚĆ 300 cd/m²

KONTRAST 1000:1

WEJŚCIA: DVI-I, DISPLAYPORT, HDMI

OPROGRAMOWANIE COLORNAVIGATOR

WYJĄTKOWA PRECYZJA

EIZO CS230 to profesjonalny monitor graficzny charakteryzujący się precyzyjnym wyświetlaniem barw oraz automatyczną korekcją kolorystyczną przeprowadzaną przez wbudowany czujnik. W cenie monitora zawarte jest również oprogramowanie ColorNavigtor. Urządzenie świecie sprawdzi się w każdym studiu fotograficznym przy fotografowaniu oraz postprodukcji. Naturalna rozdzielczość 23-calowej matrycy IPS wynosi 1920 x 1080 pikseli (format 16:9). Jasność na poziomie 300 cd/m² oraz kontrast 1000:1 gwarantują wyraźny obraz o żywych barwach. Krótki czas reakcji wynoszący 10,5 ms zapewnia komfort pracy. EIZO CS230 wyposażaono w układ ASIC (Application Specific Integrated Circuit) zaprojektowany z myślą o potrzebach runku graficznego. ASIC działa na algorytmach precyzyjnie przetwarzających kolory dla ultradokładnej reprodukcji poszczególnych odcieni. Dodatkowo układ ASIC umożliwia uzyskanie równomiernego podświetlenia oraz jednorodnego koloru całego obszaru matrycy. Wszelkie korekty tych ustawień następują automatycznie w czasie rzeczywistym.

 

AUTOMATYCZNA REGULACJA

Pierwszą kalibrację monitora przeprowadza się przy pomocy dołączonego do zestawu zewnętrznego kalibratora EIZO EasyPix. Wbudowany w monitor czujnik oraz oprogramowanie ColorNavigator nadzorują stałe utrzymanie wysokiego poziomu ustawień. Czujnik zjajduje się w górnej części obudowy i jest wysuwany wyłącznie wtedy, gdy wynika to z ustalonego przez użytkownika harmonogrami kontroli jakości obowiązujących ustawień. Niezależnie od tego, czy monitor jest wyłączony lub niepodłączony do komputera, czujnik samoczynnie wysunie się w azplanowanym czasie i przeprowadzi proces samokontroli monitora. EIZO CS230 posiada szeroki zakres fabrycznie wybranych barw składowych wszystkich kolorow w zakresie od 0 do 255 odcienia, zachowując idealną krzywą Gamma i gwarantując płynne stopniowanie barw.

 

W PEŁNI ERGONOMICZNY

EIZO CS230 posiada regulowaną stopkę pozwalającją na regulowanie odchylenia w pionie i poziomie, zmianę wysokości oraz zmianę trybu pracy z pejzażowego na portretowy. Dzięki temu monitor można ustawić zależnie od obecnych wymagań użytkownika i środowiska pracy. Z opcjonalnego kaptura chroniącego przed nadmiernym oświetleniem zewnętrznym można korzystać zarówno w trybie pejzażowym, jak i portretowym. Kąt widzenia w poziomie i pionie wynosi aż 178°. CS230 może pracować w sześciu zdefiniowanych trybach pracy: Papier, sRGB, kalibracja oraz w trzech trybach opracowanych przez użytkownika. Dołączona aplikacja ScreenManager for LCD pozwala na przypisanie danego trybu pracy do konkretnego programu. W ten sposób monitor automatycznie będzie przełączał się między poszczególnymi trybami w zależności od obecnie używanych programów lub aplikacji. Firma EIZO dba o środowisko. Podświetlenie z białych diod LED nie zawiera rtęci, a po wyłączeniu monitora głównym przełącznikiem, urządzenie całkowicie zaprzestaje poboru energii.

 

ŁĄCZA I OPROGRAMOWANIE

Monitor posiada wszystkie niezbędne łącza: port DVI-I 29 pin, HDMI i DisplayPort. Dwa porty USB upstream umożliwiają jednoczenie podłączenie dwóch stanowisk komputerowych. Dodatkowo w obudowie znajdują się także dwa wejścia USB downstream. Dołączony do monitora program ColorNavigator służy prostej kalibracji pracy monitora, dzięki której wyświetlane kolory są wiernie odwzorowywane. ColorNavigator może współdziałać z wieloma urządzeniami pomiarowymi korzystając z tabeli kolorów wgranej w elektronikę monitora.

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka