Monitor EIZO LCD 24,1" (CG247-BK)

Monitor EIZO LCD 24,1" (CG247-BK)

Producent: EIZO Kod towaru: 12956
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

EKRAN 24,1" Z ROZDZIELCZOŚCIĄ 1920 x 1020 PIKSELI (16:10)

WIERNE ODTWARZANIE KOLORÓW I DETALI

ODWZOROWANIE PRZESTRZENI BARW ADOBE RGB NA POZIOMIE 99%

CZUJNIK AUTOMATYCZNEJ KALIBRACJI

PANEL IPS Z KĄTAMI WIDZENIA 178° W PIONIE I POZIOMIE

WYSOKI KONTRAST 1000:1

JASNOŚĆ 350 cd/m²

RÓWNOMIERNE PODŚWIETLENIE

KAPTUR ZAPOBIEGAJĄCY REFLEKSOM ŚWIETLNYM W ZESTAWIE

WYSOKIEJ KLASY MONITOR GRAFICZNY

EIZO LCD 24,1" (CG247-BK) to wysokiej jakości monitor graficzny o  przekątnej 24,1" i rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli (16:10), który charakteryzuje się doskonałym odtwarzaniem koloru. Stworzono go z myśką o profesjonalnej poligrafii, fotografii i postprodukcji. Monitor odwzorowuje aż 99% przestrzeni barw Adobe RGB. Utrzymanie stałej najlepszej jakości pracy umożlwiai system automatyczej kalibracji.


 

WYJĄTKOWA JAKOŚĆ KOLORÓW

EIZO LCD 24,1" (CG247-BK) odwzorowuje aż 99% przestrzeni barw Adobe RGB. Kolory są intensywne i żywe, a przede wszystkim wiernie odwzorowane. Dzięki temu urządzeniu edycja obrazów i zdjęć znajduje się pod pełną kontrolą. Wbudowany w obudowę czujnik kalibracji automatycznie przeprowadza kalibrację monitora bez potrzeby instalowania jakichkolwiek dodatkowych zewnętrznych urządzeń. Programy EIZO ColorNavigator 6 i ColorNavigator NX pozwalają na zaplanowanie przeprowadzenia automatycznej kalibracji w ustalonych odstępach czasu. Regularne kalibrowanie monitora gwarantuje najwyższą jakość wyświetlanego obrazu i całkowitą poprawność działania. Automatyczna kalibracja może zostać przeprowadzona tak długo, jak tylko monitor jest podłączony do prądu - nie musi być w tym czasie włączony lub podłączony do komputera. W razie potrzeby monitor można również skalibrować za pomocą czujników zewnętrznych, a nastepnie zaprogramować uzyskane parametry automatycznemu kalibratorowi. Idealna krzywa gamma dla wszystkich barw podstawowych jest dobierana już w trakcie produkcji fabrycznej.


 

DBAŁOŚĆ O KAŻDY DETAL

Dzięki wysokiemu kontrastowi 1000:1 czerń posiada wyraźną głębię trudną do uzyskania na zwykłych monitorach LCD. Panel IPS umożliwia zachowanie wysokiej jakości postrzegano obrazu aż w 178° w pionie i poziomie. Dzięki temu EIZO LCD 24,1" (CG247-BK) znakomicie sprawdzi się w trakcie konsultacji czy pracy nad projektem grupowym. EIZO zadbało o równą jakość obrazu na całej powierzchni ekranu dzięki zastosowaniu jednolitego podświetlenia w technologii EIZO DUE (Digital Uniformity Equalizer). Osiągnięcie pełnej stabilizacji kolorów trwa zaledwie 7 minut - to aż czterokrotnie krócej w porównaniu do typowych monitorów LCD. Odbijaniu się światła na powierzchni ekranu zapobiega dołączony do zestawu specjalny dedykowany kaptur chroniący monitor po bokach i z góry zarówno w trybie pejzażowym, jak i portretowym.


 

ERGONOMICZNA BUDOWA

Monitor posiada regulowaną stopkę, która pozwala na dostosowanie wysokości do 128 mm, odchylenie ekranu do 30°, obrót 344° oraz zmianę trybu pejzażowego na portretowy. EIZO LCD 24,1" (CG247-BK) posiada komplet niezbędnych łączy: DVI-D, HDMI, DisplayPort, 2x USB down-stream i 2x USB up-stream.


Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka