Monitor EIZO LCD 24" (CG248-BK)

Monitor EIZO LCD 24" (CG248-BK)

Producent: EIZO Kod towaru: 34227
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

ROZDZIELCZOŚĆ 4K

WIERNE ODTWARZANIE KOLORÓW I DETALI

WYSOKA GĘSTOŚĆ PIKSELI 185 ppi

ODWZOROWANIE PRZESTRZENI BARW ADOBE RGB NA POZIOMIE 99%

CZUJNIK AUTOMATYCZNEJ KALIBRACJI

PANEL IPS Z KĄTAMI WIDZENIA 178° W PIONIE I POZIOMIE

WYSOKI KONTRAST 1000:1 I GŁĘBOKA CZERŃ

RÓWNOMIERNE PODŚWIETLENIE

KAPTUR ZAPOBIEGAJĄCY REFLEKSOM ŚWIETLNYM W ZESTAWIE

NAJWYŻSZEJ KLASY MONITOR GRAFICZNY 4K

EIZO LCD 24" CG248-BK to najwyższej jakości monitor graficzny o rozdzielczości 4K, który charakteryzuje się doskonałym odtwarzaniem kolorów i wszelkich detali obrazu. Dzięki wysokiej gęstości pikseli na poziomie aż 185 ppi monitor jest znakomicie dostosowany do wyświetlania wysokiej rozdzielczości 4K. Jakość wyświetlanych zdjęć i obrazów wyraźnie wykracza poza możliwości zwykłych monitorów Full HD. Ekran 4K z rozdzielczością UHD (3840 x 2160) posiada czterokrotnie większą powierzchnię pracy w stosunku do Full HD (1920 x 1080). Dzięki markerowi bezpiecznego obszaru monitor umożliwia sprawdzenie jakie elementy obrazu będą widoczne na urządzeniach o innej rozdzielczości. EIZO LCD 24" CG248-BK świetnie sprawdzi się w trakcie edycji zdjęć o bardzo dużej rozdzielczości lub przy pracy nad filmami w jakości 4K. Znajdujące się na obudowie monitora przyciski umożliwiają włączenie funkcji zoomu 4K w celu powiększenia wyświetlanego obrazu.


 

DOSKONAŁA JAKOŚĆ KOLORÓW

EIZO LCD 24" CG248-BK odwzorowuje aż 99% przestrzeni barw Adobe RGB. Kolory są intensywne i żywe, a przede wszystkim wiernie odwzorowane. Dzięki temu urządzeniu edycja obrazów i zdjęć znajduje się pod pełną kontrolą. Wbudowany w obudowę czujnik kalibracji automatycznie przeprowadza kalibrację monitora bez potrzeby instalowania jakichkolwiek dodatkowych zewnętrznych urządzeń. Programy EIZO ColorNavigator 6 i ColorNavigator NX pozwalają na zaplanowanie przeprowadzenia automatycznej kalibracji w ustalonych odstępach czasu. Regularne kalibrowanie monitora gwarantuje najwyższą jakość wyświetlanego obrazu i całkowitą poprawność działania. Automatyczna kalibracja może zostać przeprowadzona tak długo, jak tylko monitor jest podłączony do prądu - nie musi być w tym czasie włączony lub podłączony do komputera.


 

DBAŁOŚĆ O KAŻDY DETAL

Dzięki wysokiemu kontrastowi 1000:1 czerń posiada wyraźną głębię trudną do uzyskania na zwykłych monitorach LCD. Panel IPS umożliwia zachowanie wysokiej jakości postrzegano obrazu aż w 178° w pionie i poziomie. Dzięki temu EIZO LCD 24" CG248-BK znakomicie sprawdzi się w trakcie konsultacji czy pracy nad projektem grupowym. EIZO zadbało o równą jakość obrazu na całej powierzchni ekranu dzięki zastosowaniu jednolitego podświetlenia w technologii EIZO DUE (Digital Uniformity Equalizer). Osiągnięcie pełnej stabilizacji kolorów trwa zaledwie 3 minuty - to aż dziesięciokrotnie krócej w porównaniu do typowych monitorów LCD. Odbijaniu się światła na powierzchni ekranu zapobiega dołączony do zestawu specjalny dedykowany kaptur chroniący monitor po bokach i z góry. EIZO LCD 24" CG248-BK posiada dwa wejścia DisplayPort 1.2 z częstotliwością 60 Hz oraz dwa wejścia HDMI z częstotliwością 30 Hz.


Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka