Warsztaty fotograficzne z Jakubem Kaźmierczykiem

fotografia produktowa warsztaty

W dzisiejszych czasach produkt, który sprzedajesz musi zostać przedstawiony w Internecie w sposób odpowiedni. Czasy kiedy zdjęcie było byle jakie, źle doświetlone i nie pokazujące odpowiednio produktu, który jest sprzedawany minęły na dobre. Dzisiaj nie wystarczy sam opis przedmiotu, ale również odpowiednie przedstawienie go na zdjęciach, które oddają jego wygląd i powodują, że konsument jeszcze bardziej zapragnie dokonać zakupu to jeden z kluczy do sukcesu Twojej firmy. Duża liczba klientów kupuje oczami, u większości osób opakowanie, wygląd produktu jest kluczowym elementem do podjęcia decyzji zakupu. Ostatnie zmiany również wprowadzone w Allegro pokazują, że sklepy bardzo duży nacisk kładą na „oprawę produktu", czyli odpowiednie przygotowanie zdjęcia produktowego. Przestań prezentować swoje produkty w sposób byle jaki - zacznij prezentować je w sposób profesjonalny i odpowiedni. Niech klienci zobaczą w Tobie profesjonalistę.

Do kogo kierowane są warsztaty?

Warsztaty skierowane są do osób, które na co dzień zajmują się przygotowywaniem zdjęć do publikacji w sklepie internetowym lub na aukcje internetowe, a nie do końca wiedzą jak odpowiednio doświetlić fotografowany obiekt, jak w odpowiedni sposób przedstawić jego strukturę, nie umieją zapanować nad światłem i nie wiedzą jakie akcesoria studyjne potrzebują, aby wykonać odpowiednio zdjęcie produktowe. Warsztat skierowany jest również do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią produktową.

zdjecie produktowe

Czego się dowiesz?

Warsztaty fotograficzne pozwolą Ci w profesjonalny sposób zapanować nad światłem, przygotować odpowiednio produkt do zdjęcia, wykonać poprawne zdjęcie produktowe zgodne również z wymogami Allegro. Dzięki doświadczeniu i wiedzy prowadzących poznasz jakie techniki oświetleniowe stosować przy różnego rodzaju produktach.

W czasie warsztatów będziecie mogli korzystać ze specjalnie przygotowanych aranżacji, które będą obejmować:

  • kompozycję z wykorzystaniem kosmetyków
  • kompozycję z wykorzystaniem biżuterii (makrofotografia)
  • kompozycja z wykorzystaniem fotografii highspeed
  • fotografia lookbook z modelką

zdjecie produktowe

KOSZT WARSZTATÓW

  • Cena promocyjna - 129 zł brutto
  • Cena regularna - 179 zł brutto
  • Ilość miejsc 20 na każde z miast
  • Termin: Poznań (28.03.2017), Wrocław (30.03.2017)
  • Planowane godziny: 13:00 - 18:00

KUP BILET NA WARSZTATY W POZNANIU (28.03)

KUP BILET NA WARSZTATY WE WROCŁAWIU (30.03)

Cena promocyjna obowiązuje tylko do 17 marca 2017 r. Cena obejmuje również częściowy rabat jaki będziecie Państwo mieli możliwość uzyskać w sklepie Digital24.pl na produkty firmy Quadralite.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość pracować na profesjonalnym oświetleniu firmy Quadralite, aparatach firmy Olympus, monitorach EIZO i drukarkach Epson.

PARTNERZY WARSZTATÓW

quadralite warsztaty fotograficzne olympus warsztaty fotograficzne eizo warsztaty fotograficzne epson warsztaty fotograficzne

PROWADZĄCY

Jakub Kaźmierczyk

Jakub Kaźmierczyk - fotograf, bloger i redaktor. Na co dzień realizuje liczne sesje zdjęciowe – nie straszne mu kulinaria, wnętrza czy zdjęcia biznesowe. Jest autorem licznych poradników o fotografii, jak również jednej z największych w Polsce baz wideoporadników o postprodukcji zdjęć. Po pracy spełnia się w sesjach portretowych, kocha podróżować. Jest zakręcony na punkcie gadżetów technologicznych i uwielbia dobrą kuchnię. Twierdzi, że fotografia to najlepsze, czym można się zająć – w końcu łączy się pasję z pracą. Ambasador firmy Olympus i influencer WD.

Zobacz pełną listę warsztatów fotograficznych >>

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka