Plecak Manfrotto STILE VELOCE V beżowy MB SB390-5BC

Plecak Manfrotto STILE VELOCE V beżowy MB SB390-5BC

Kod towaru: 03299
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

 

torby stile

Plecak Manfrotto STILE VELOCE V beżowy MB SB390-5BC

Veloce V to wygodny plecak na aparat. Do środka zmieści się lustrzanka bez gripa, z dołączonym obiektywem 70-200 plus 2 - 3 dodatkowych obiektywów i  lampa błyskowa. Dzięki ruchomym przegrodom z łatwością można przeorganizować wnętrze i dostosować do swoich potrzeb. Statyw można przechowywać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Osobna kieszeń na laptopa o przekątnej 15,4" lub 17" Macbook'a.

Seria Stile

 stile plecaki

Plecaki

 

stile slingi

Slingi

 

stile torby naramienne

Torby naramienne

 

stile kabury

Kabury

 

stile lekkie futeraly

Lekkie futerały

 

Plecaki Stile

Plecaki Stile są najwygodniejszym rozwiązaniem przenoszenia ciężkiego sprzętu fotograficznego. Plecaki są wyposażone w grube paski wyściełane poduszkami(dla obu ramion, rozkładające równomiernie obciążenie. Wnętrzne plecaków wyposażone jest w przesuwalne przegródki pozwalające na ciasne pakowanie dla maksymalnej ochrony. Statyw kompaktowy może zostać przymocowany na zewnątrz plecaka przy pomocy specjalnego uchwytu. Plecaki mogą przenosić taki sprzęt jak: DSLR'y, zapasowe obiektywy, laptopy (do 13") lub tablet, karty pamięci oraz małe akcesoria.

Slingi Stile 

Plecaki Sling Stile cechuje komfort, szybkość obsługi i wygoda dorównująca torbom naramiennym. Podczas ruchu pojedynczy pasek przechodzący po przekątnej ciała równoważy ciężar sprzętu i ułatwia jego noszenie przez dłuższy okres czasu jak również pozwala na szybkie przesuniecie torby do przodu pozwalając na szybki dostęp do twojego aparatu. Środek torby wyposażony jest poduszki ochronne. Plecaki pozwalają na przenoszenie takiego sprzętu jak: DSLR'y, zapasowe obiektywy, laptopy (do 13") lub tablety, karty pamięci, baterie oraz inne, mniejsze akcesoria. Zewnętrzny uchwyt pozwala równiez na zamocowanie statywu kompaktowego.  

Torby naramienne

Torby specjalnie zaprojektowane do noszenia i ochrony sprzętu fotograficznego z specjalnymi przegrodami dla kamery, zapasowych obiektywów lub lamp błyskowych,  laptopów/taletów, statywów kompaktowych, kard pamięci i baterii. 

Kabury

Kabury są najmniejszymi torbami ochronnymi dla DSLR'ów. Posiadają pasek na ramię, dzięki czemu twój aparat jest zawsze na wyciągnięciu ręki. Kabury są wyposażone w specjalne miejsce na statywy stołowe Pocket oraz inne mniejsze, ale ważne akcesoria takie jak: zapasowe baterie lub kable USB. 

Lekkie futerały

Lekkie futerały zaprojektowane dla aparatów kompaktowych oferujące prostą ochronę przed zadrapaniami i zarysowaniami. Mogą zostać przymocowane do paska lub schowane do torby, utrzymując twoją kamerę i akcesoria w jednym miejscu. Futerał jest wstanie pomieścić w sobie aparat wraz z akcesoriami niezbędnymi jak: baterie, karty pamięci i kable USB. 


 

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka