WAŻNA WIADOMOŚĆ!

Uwaga: dnia 2 maja (wtorek) nasze sklepy stacjonarne będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy, że jesteś z nami!

Zespół Digital24

Fujifilm GFX Show

Fujifilm GFX Show

FUJIFILM GFX SHOW

Fujifilm zaprasza fotografów, a także właścicieli i pracowników agencji i studiów fotograficznych na GFX Show. Jest to cykl spotkań prowadzonych przez fotografów Szymona Szcześniaka i Jacka Boneckiego, których uczestnicy będą mogli zrobić test średnioformatowego bezlusterkowego aparatu Fujifilm GFX 50 S. Podczas spotkań odbędą się dwie prezentacje: techniczna oraz pokaz zdjęć, natomiast gwoździem programu będzie sesja zdjęciowa. W studiu zaaranżowane będą dwa plany zdjęciowe z modelkami. Udział jest bezpłatny, na warsztaty zostaną zaproszone wybrane osoby na podstawie przesłanych zgłoszeń.

Do dyspozycji uczestników będą dwa aparaty GFX 50S ustawione na statywach, a także najnowsze aparaty Fujifilm X i obiektywy fotograficzne Fujinon.

Fujifilm GFX Show

SPOTKANIE W POZNANIU

Spotkanie odbędzie się w Studio MLEKO, ulica Bułgarska 65c w Poznaniu i poprowadzi je Szymon Szcześniak. Zapisy na wydarzenie przyjmowane są tylko do 18.04.

24.04. / POZNAŃ

ZAPISY I SELEKCJA

Na warsztaty obowiązują zapisy, których kandydat dokonuje na stronie warsztaty.fujifilm.pl/warsztaty. Aby się zakwalifikować należy (poza podaniem podstawowych danych) przesłać trzy ciekawe zdjęcia reklamowe lub portretowe (obowiązuje dowolność, może to być np. jedno zdjęcie portretowe i dwa reklamowe lub na odwrót), a także napisać kilka słów o sobie. Na warsztaty zostaną zaproszone wybrane osoby. Zaproszenia otrzymają mailowo na kilka dni przed warsztatem.

#BIO
SZYMON SZCZEŚNIAK

Urodzony w 1975 roku w Polsce, w 2004 roku uzyskał tytuł licencjata fotografii Instytutu Sztuki Twórczej Fotografii (ITF) w Opawie w Czechach, a 2012 roku tytuł magistra. Jest fotografem komercyjnym współpracuje z agencjami reklamowymi i najbardziej znanymi polskimi tytułami czasopism na rynku. Od 2008 roku Szcześniak jest wykładowcą Akademii Fotografii w Warszawie i Krakowie. 

szymon szcześniak

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka