WAŻNA WIADOMOŚĆ!

Uwaga: dnia 2 maja (wtorek) nasze sklepy stacjonarne będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy, że jesteś z nami!

Zespół Digital24

Kamera cyfrowa Canon Legria HF R806 czarna

Kamera cyfrowa Canon Legria HF R806 czarna

Producent: CANON Kod towaru: 667782
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

ZAAWANSOWANY 57X ZOOM Z OPTYCZNĄ STABILIZACJĄ OBRAZU

FILMY FULL HD 

KREATYWNE FILTRY

LEKKA I KOMPAKTOWA

WBUDOWANA PAMIĘĆ 16 GB (6-8 H MATERIAŁU)

KOMPATYBILNA Z KARTAMI PAMIĘCI SD ORAZ FLASHAIR

 

KAMERA KTÓRĄ UWIECZNISZ WSPOMNIENIA RODZINNE W NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Canon Legria HF R806 to przyjemna i prosta w użytku kamera cyfrowa oferująca 57x zoom, 3" ekran dotykowy oraz funkcje, które spowodują, że Twoje filmy będą wyglądały i brzmiały rewelacyjnie. Pojemny akumulator pozwala 3 h 15 min ciągłego nagrywania. Ciesz się wysoką jakością filmów Full HD, dzięki takim technologią jak procesor DIGIC DV 4, które sprawiają, że filmy wyglądają dobrze nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Nagrywaj filmy w technice "slow" oraz "fast motion", a dzięki funkcjom dekorowania dotykowego oraz filtrom kinowym uwolnisz swoją kreatywność. Uchwyć kluczowe momenty dzięki funkcji "Baby Mode", która daje użytkownikowi możliwość stworzenia spersonalizowanego albumu dziecka zawierającego filmy, na których uwiecznione zostały pierwsze kroki czy pierwsze słowa Twojej pociechy. 

Kamera cyfrowa Canon Legria HF R806

 

LEKKA KONSTRUKCJA

Dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji oraz optycznej stabilizacji obrazu bez strudzenia będziesz mógł nagrywać w ruchu, a obraz zawsze będzie charakteryzował się ostrością i stabilnością. Bez problemu zarejestrujesz nawet sceny z daleka dzięki dużemu 57x powiększeniu z funkcją asysty. Dzięki pojemnemu akumulatorowi nie pominiesz żadnego ważnego momentu. Wszelkie materiały zapisywane są w formacie AVCHD i MP4 we wbudowanej pamięci o pojemności 16 GB lub na karcie SDXC / SDHC, którą możesz z łatwością udostępnić swoim przyjaciołom oraz rodzinie w celu zgrania ich na urządzenia mobilne lub komputer. W zestawie oprócz kamery znajdują się adapter zasilania HF R806, akumulator BP-727, kabel USB oraz kabel Mini-HDMI. 

Kamera cyfrowa Canon Legria HF R806

 
Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka