Kamery sportowe GoPro

MARKA GOPRO

Markę GoPro chyba wielu z Was zna. Jest to amerykańska firma, która produkuje kamery sportowe, wykorzystywane bardzo często do sportów ekstremalnych. Firma posiada w swoim portfolio obecnie 3 kamery – od podstawowych poprzez zaawansowane - skierowane do użytkowników którzy rejestrują swoje ekstremalne wyczyny. Kamery GoPro to przede wszystkim jakość, niezawodność, wytrzymałość, funkcjonalność i funkcjonalność. Dzięki temu kamery GoPro są jednymi z najlepiej sprzedających się kamer tego typu na świecie. 

GoPro sklep poznań wrocław

 

GOPRO HERO SESSION

Drugą kamerą, która zadebiutowała w ofercie GoPro w zeszłym roku, jest kamera GoPro HERO Session. To było również zaskoczenie dla fanów marki, ponieważ wszyscy byli przyzwyczajeni do stałej konstrukcji kamery, która towarzyszyła nam od zawsze, a tu nagle producent wypuszcza "małą czarną kostkę", która ma rejestrować obraz Full HD przy 60 klatach/s. Kamera jest jedną z najmniejszych tego typu kamer na rynku, tak jak wspomniałem wyżej nagrywa w rozdzielczości Full HD, zdjęcia wykonuje w rozdzielczości 8MP, a całość zintegrowana jest w odpornej, wodoszczelnej konstrukcji z którą spokojnie możemy nurkować do głębokości 10 metrów. 

gopro hero4 session

 

GOPRO HERO4 SILVER

Kolejnym modelem w ofercie firmy GoPro jest kamera GoPro HERO4 Silver, która wyglądem przypomina podstawową kamerę GoPro HERO, jednak jest zdecydowanie bardziej zaawansowaną kamerą. Kamera nie jest zintegrowana bezpośrednio z obudową, dzięki czemu możemy używać kamery osobno lub w obudowie, dzięki której będziemy mogli nurkować z kamerą do 40 metrów. Kamera rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD (1080p) z prędkością 60 klatek/s. oraz 720p z prędkością 120 klatek/s. Kamerą możemy również wykonywać zdjęcia o rozdzielczości 12MP z prędkością nawet do 30 klatek na sekundę. Producent wyposażył kamerę również w bardzo przydatny tryb o nazwie Night Photo i Night Lapse dzięki, któremu możemy spokojnie wykonywać zdjęcia w bardzo trudnych warunkach oświetleniowych. Kamera pozwala nam na ustawienie czasu ekspozycji do 30 sekund przy wykonywaniu pojedynczego zdjęciu lub przy serii zdjęć kiedy korzystamy z funkcji Time Lapse.

gopro hero4 silver

 

GOPRO HERO5 BLACK / HERO5 SESSION

Najnowszy model flagowej kamery GoPro HERO5 właśnie ujrzał światło dzienne i jest już dostępna w sprzedaży. Kamera została praktycznie zaprojektowana od nowa, aby użytkownik jeszcze lepiej mógł ją wykorzystać. Obecnie najnowszy model kamery GoPro HERO5 Black i GoPro HERO5 Session posiada odporną i wodoszczelną obudowę, która pozwala na swobodne korzystanie z niej w trudnych warunkach (piasek, błoto) oraz na nurkowanie do 10 metrów. Dokupując dodatkową dedykowaną obudowę możemy zejść z kamerą jeszcze głębiej. Kamera rejestruje obraz w rozdzielczości 4K, 2.7K, 1440p i 1080p oraz wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 10MP / 30fps.

Kamera została wyposażona w wbudowany dotykowy wyświetlacz LCD, na którym od razu widzimy jaki chcemy uchwycić kadr. Najnowsza kamera została również wyposażona w kilka dodatkowych funkcji, które pozwalają z niej korzystać w jeszcze łatwiejszy sposób - warto w tym miejscu wspomnieć o możliwości sterowania kamerą poleceniami głosowymi. Jest to bardzo praktyczne ponieważ często używa się kamery na różnego rodzaju mocowaniach np. na kasku, kiju czy ramieniu kiedy jedziemy rowerem – wtedy wystarczy, że wypowiemy odpowiednie polecenie i kamera rozpocznie/zakończy nagrywać film lub wykona zdjęcie.

Dodatkowo kamera została wyposażona w trzy niezależne mikrofony, dzięki którym jeszcze lepiej zbiera dźwięk z otoczenia. Kiedy pracujemy z kamerą w ciężkich warunkach atmosferycznych (wiatr) mikrofony potrafią się przełączyć w taki sposób, aby finalnie na nagraniu była najlepsza jakość dźwięku dzięki odfiltrowaniu nadmiaru szumu wiatru. 

gopro hero5

 
  GOPRO HERO5 BLACK GOPRO HERO5 SESSION GOPRO HERO SESSION
Maksymalna rozdzielczość video 4K/P30 4K/P30 1440p/P30
FPS 120fps/1080p 120fps/1080p 120fps/1080p 
Rozdzielczość zdjęć 12MP/30fps  12MP/30fps 8MP/10fps
Zintegrowana obudowa podwodna
Wbudowany wyświetlacz LCD
Dotykowy wyświetlacz
Wymienna bateria
Wi-Fi/Bluetooth  
Nagrywanie poklatkowe
Sterowanie głosowe  
Stabilizacja obrazu  
Auto upload to cloud   
Lokalizacja GPS  
RAW + WDR   
Rodzaj nośnika microSDXC  microSDHC microSDXC
Maksymalna pojemność karty pamięci 64GB 64GB 64GB
 

DODATKOWE AKCESORIA

Kamery GoPro są tak skonstruowane, a ich system mocowań jest tak dobrze przemyślany przez konstruktorów, aby umożliwić użytkownikom montaż urządzeń praktycznie wszędzie tam gdzie tego chcemy. Każda z kamer posiada uniwersalne mocowanie, które pasuje do wszystkich oryginalnych akcesoriów GoPro.

GOPRO3-WAY

To bardzo funkcjonalny i oryginalny kijek umożliwiający montaż kamery GoPro. Kijek GoPro 3-Way można używać jak tradycyjny kijek selfie lub jako statyw dzięki łamanej konstrukcji i dodatkowym rozkładanym nogom. Po złożeniu kijek jest kompaktowy, a jego wymiar nie przekracza 19 cm, natomiast po rozłożeniu długość jego to aż 51 cm.  

GoPro 3 Way

 

SZELKI GOPRO CHEST MOUNT HARNESS

Szelki przeznaczone są do mocowania kamery bezpośrednio na klatkę piersiową, a dzięki regulowanym paskom będą pasować na osobę dorosłom czy dziecko. Dzięki szelkom Chest Mount Harness Wasze ręce są wolne będziecie mogli nagrać jeszcze lepsze ujęcia tego co Was w danej chwili otacza.    

GoPro Chest Mount Harness

 

OPASKA GOPRO NA GŁOWĘ Z MOCOWANIEM ACHOM-001SS

Dzięki tej opasce możesz zamontować swoją kamerę GoPro bezpośrednio na głowę lub kask i używać jej dokładnie jak latarki czołowej. Dzięki opasce GoPro na głowę nagrania z głowy Twoje ujęcia będą zupełnie takie jak je sam widzisz, dzięki czemu osoby, które będą widzieć Twoje nagrania Towimi oczami.    

GoPro ACHOM-001

 

GOPRO BALL JOINT BUCKLE

Jest to specjalne mocowanie przegubowe do kamer GoPro. Dzięki mocowaniu GoPro Ball Joint Buckle możesz w swobodny sposób kontrolować ustawienie swojej kamery w obszarze nawet 360 stopnii bez zbędnej konieczności zdejmowania jej z kasku czy roweru.     

GoPro Ball Joint Buckle

 

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka