Używana Kamera cyfrowa Canon HF R48

Używana Kamera cyfrowa Canon HF R48

Producent: CANON Kod towaru: 05836
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Używana kamera cyfrowa Canon HF R48 w stanie idealnym.

Canon HF R48 jest kamerą cyfrową pozwalającą na rejestrowanie wysokiej jakości filmów Full HD i udostępnianie ich bezprzewodowo. Wyposażona jest w zaawansowany zoom 53x pozwalający zbliżyć się do centrum zdarzeń. Matryca CMOS Full HD zapewnia autentyczną jakość HD i znakomite odwzorowanie kolorów, nawet w słabym oświetleniu, a optyczny, inteligentny system stabilizacji IS skutecznie niweluje efekty drgań. Filmy można rejestrować jednocześnie w formacie AVCHD i MP4. Wystarczy nagrać raz, a następnie można zaprezentować filmy w znakomitej jakości lub udostępnić je w urządzeniach przenośnych i serwisach społecznościowych.  Kamera obsługiwana jest za pomocą pojemnościowego ekranu dotykowego LCD 7.5 cm, a jego odchylenie powoduje automatyczne włączenie urządzenia. Wbudowana podwójna pamięć Flash pozwala na nagrywanie ponad 12 h filmu. Na wypadek zapełnienia pamięci kamera wyposażona została w gniazdo na karty SDXC. 

Canon HF R48

Full HD

Canon HF R48

Udostępniaj zdjęcia bezprzewodowo

Canon HF R48

Nieporuszone zdjęcia w każdej sytuacji

Canon HF R48

Stabilny obraz w ruchu

Canon HF R48

Matryca CMOS Full HD

Canon HF R48

53-krotny zaawansowany zoom

Canon HF R48

32 GB pamięci wewnętrznej + gniazda kart SDXC

Canon HF R48

Procesor DIGIC — zaawansowane przetwarzanie

Canon HF R48

Nagrywanie w formacie AVCHD (28 Mb/s)

Canon HF R48

Nagrywanie w formacie MP4 (35 Mb/s)

Canon HF R48

Uwieczniaj cenne wspomnienia

 

Canon HF R48

Szybkie uruchamianie po wysunięciu ekranu LCD

 

Canon HF R48

Doskonały dźwięk dopasowany do ujęcia

Canon HF R48

Pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 7,5 cm

Canon HF R48

Nadaj filmom kinowy klimat

Canon HF R48

Dodaj atrakcyjne efekty do filmów

 

 
 

Moduł Wi-Fi

Wi-Fi pozwala na bezprzewodowe strumieniowanie obrazu wideo na żywo do urządzeń z systemami Android i iOS. Dziel się nagranymi materiałami z przyjaciółmi i rodziną na serwisach społecznościowych oraz wyświetlaj na ekranach telewizorów zgodnych ze standardem DLNA. 

Optyczny, inteligentny stabilizator obrazu

Inteligentny stabilizator obrazu jest idealnym rozwiązaniem wykrywającym drgania kamery i przeciwdziałający efektom rozmycia za pomocą 4 trybów stabilizacji. 

Tryb filmowania dziecka

Uwiecznij pierwsze kroki, pierwsze słowa, a także inne „pierwsze" wydarzenia w jego życiu - skorzystaj z trybu filmowania dziecka. Zapisz datę urodzenia dziecka w kamerze i dodaj kolorowe znaczniki wzrostu i wagi. Wszystkie nagrania zostaną automatycznie posortowane w "dziecięcym albumie". 

Zaawansowane przetwarzanie obrazu

Zaawansowany procesor obrazu DIGIC DV4 zapewnia wyższej jakości nagrania w słabym oświetleniu i wyraźne ograniczenie zniekształceń obrazu - wszystko dzięki współpracy procesora z optycznym stabilizatorem obrazu. Procesor obsługuje duże szybkości rejestracji obrazu w formatach MP4 (35 Mb/s) i AVCHD (28 Mb/s)

Wybór sceny audio

Spraw, aby rejestrowany dźwięk brzmiał tak samo dobrze jak twoje filmy. Można wybrać jeden z pięciu trybów, a ustawienia dźwięku zostaną automatycznie zoptymalizowane pod względem filmowanego ujęcia. Dzięki temu nieważne czy filmujesz przemowe na ślubie lub koncert muzyczny, zawsze doświadczysz  wszechogarniający i realistyczny dźwięk.

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka