Książka Artystyczna Fotografia Ślubna

Książka Artystyczna Fotografia Ślubna

Kod towaru: 58868
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Książka Artystyczna Fotografia Ślubna

Porady i techniki opracowane przez Jose Ville - jednego z bardziej popularnych fotografów ślubnych.

Wielu profesjonalnych i półprofesjonalnych fotografów specjalizujących się fotografią ślubną, pragnie urozmaicić styl, utrzymać się na fali nowych kierunków, a zarazem poszerzać prowadzoną działalność. Rozwiązaniem prowadzącym do osiągnięcia tych celów jest dziś niewymuszona, atrakcyjna estetyka, nazywana artystyczną fotografią ślubną. Artystyczną fotografię ślubna definiuje nie tylko chwytliwa nazwa, ale również nowatorski trend, w którym liczy się przede wszystkim odpowiednia oprawa tematu. Artystyczne zdjęcia ślubne są bardziej plastyczne niż w powszechnym dziś stylu reporterskim; znacznie częściej bywają inscenizowane i wyglądają jak żywcem wycięte z ekskluzywnego czasopisma lub magazynu dla młodego małżenstwa.

Uznany fotografik Jose Villa był twórcą artystycznej fotografii ślubnej znacznie wcześniej, zanim to określenie zyskało na znaczeniu.W książce Jose odkrywa przed nami sekretami warsztatu, gustownej kompozycji, oświetlenia, pozowania… i tymi najważniejszymi, dotyczącymi takiej aranżacji ujęć, by – pomimo inscenizowanego charakteru – opowiadały jakąś historię i wyglądały autentycznie. Znajdziesz w niej słynny sposób wykonywania naturalnych zdjęć, polegający na fotografowaniu z zaskoczenia, tuż po zakończeniu pozowania. Dowiesz się też, jak fotografować, by uzyskać oczekiwany efekt już w aparacie i unikać skomplikowanych postprodukcji. Ostatnie rozdziały zostały poświęcone zastosowaniu obranej konwencji artystycznej w gotowych produktach, takich jak albumy i pokazy slajdów, oraz rozszerzaniu gamy usług o fotografię rodzinną i dziecięcą, adresowaną do dotychczasowych klientów – niedawnych nowożeńców. 

Książka obfituje w praktyczne przykłady, sprawdzonych technik i znakomitych zdjęć jednego z najbardziej cenionych artystów w tej branży sprawiając, że książka jest nie tylko źródłem wiedzy, lecz także mocną inspiracją dla ambitnych fotografów, pragnących unowocześnić warsztat i znaleźć skuteczny sposób na usatysfakcjonowanie nowego pokolenia panien młodych.

W książce znajdziesz m.in.:

  • porady dotyczące kompozycji, oświetlenia oraz pozowania,

  • sposoby na naturalnie wyglądające zdjęcia inscenizowane,

  • techniki fotografowania, pozwalające uzyskać oczekiwany efekt już w aparacie i unikać skomplikowanych postprodukcji,

  • informacje dotyczące budowania relacji z klientami oraz marketing w fotografii ślubnej,

  • metody tworzenia zdjęć, które zachwycą każdą pannę młodą.

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka