Lampa błyskowa Nissin i40 Fuji

Lampa błyskowa Nissin i40 Fuji

Kod towaru: 07445
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Lampa błyskowa Nissin i40

Nissin i40 Fuji to kompaktowych rozmiarów lampa błyskowa ważąca tylko 203 g. Doskonale nadaje się do wypełnienia cieni w nawet najbardziej słoneczne dni, do fotografii rodzinnej, w miejscach zabudowanych lub na zewnątrz, a szczególnie dobrze spisuje się podczas podróży. Lampa oferuje szereg profesjonalnych funkcji: bezprzewodowy TTL, umożliwia ustawienie kompensacji błysku w zakresie od −2 do +2 EV z krokiem 0.5 EV. obsługuje prędkość migawki do 1/8000 s, liczba przewodnia wynosi GN40 przy 105 mm oraz funkcję światła ciągłego LED do kręcenia filmów z 9 stopniową regulacją. Lampa Nissin i40 obsługiwana jest za pomocą prostego panelu z 2 pokrętłami. Głowica lampy odchylana jest z osi x w zakresie 180° oraz 90° w osi y. Zasilanie dostarczane jest z 4 baterii typu AA, które są ogólnie dostępne w każdych sklepach. 

Proste i intuicyjne sterowanie

Nissin i40 posiada 2 pokretła sterujące: trybów oraz mocy. Dedykowana lampka A/B/C poinformuje cię o pozycji ustawień. 

Nissin i40

 

Manualny zoom (M zoom)

Nissi i40 automatyczny zoom 24-105 mm oraz ręczny zoom dostepny w trybach M, SD, SF i trybie bezprzewodowym. Ustawienia pozostają niezmienione nawet po ponownym uruchomieniu.

Nissin i40 Fuji

W zestawie Softbox

Dzięki Softboxowi uzyskasz miękkie światło o zminimalizowanych cieniach - doskonały do wypełnienia światłem przy małym dystansie. 

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka