EIZO Monitor LCD 22" EV2216WFS3-BK, Wide (16:10), TN, LED backlight, FlexStand 3

EIZO Monitor LCD 22" EV2216WFS3-BK, Wide (16:10), TN, LED backlight, FlexStand 3

Producent: EIZO Kod towaru: 12959
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

ERGONOMICZNY I FUNKCJONALNY

Eizo EV2216 to 22” ergonomiczny monitor o niskim poborze energii świetnie sprawdzający się w pracy biurowej. Posiada kąt widzenia 170° w poziomie i 160° w pionie. Dla stanowisk z ekranami umieszczonymi powyżej linii oczu opracowano funkcję Up View, która minimalizuje problem blaknięcia barw.

 

CIENKIE RAMKI

Szerokość górnej ramki wynosi 14,1 mm, a bocznych 12,1 mm. Niewielka obudowa zajmuje mało miejsca na biurku. Cienkie ramki zmniejszają ruch gałek ocznych w przypadku stanowisk wielomonitorowych, wyraźnie zmniejszając ich zmęczenie.

 

PRAKTYCZNA STOPKA

Podstawa EV2216 posiada szeroki zakres regulacji. Możliwość obrotu aż o 344° pozwala na wygodne skierowanie monitora w stronę klienta.

 

ZŁĄCZA

Urządzenie posiada komplet niezbędnych złączy umożliwiających podpięcie go pod każdy komputer. Dodatkowo EV2216 wyposażono w wejście słuchawek, wejście audio oraz trzy huby USB (jeden up stream i dwa down stream) ulokowane z boku ekranu.

 

BEZ MIGOTANIA

Zastosowanie specjalnego hybrydowego podświetlenia LED niweluje problem migotania ekranu przy jednoczesnym zachowaniu stabilności wyświetlanych barw.

 

MNIEJ ENERGII

Wbudowany czujnik Auto EcoView rejestruje zmiany w natężeniu oświetlenia miejsca pracy i za pomocą zgromadzonych danych odpowiednio dostosowuje jasność monitora. Działanie czujnika przyczynia się do zmniejszenia poboru energii nawet o 40% w stosunku do ciągłej pracy monitora przy maksymalnej jasności.

 

OPTYMALIZACJA PRACY

Monitor może pracować w jednym z pięciu predefiniowanych trybów pracy. Ich przełączanie może odbywać się ręcznie lub automatycznie dzięki darmowemu dołączonemu oprogramowaniu ScreenManager Pro.

 

JAK PRAWDZIWY PAPIER

Ustawienie trybu Paper pozwala na symulację zadrukowanego papieru, która niweluje problem zmęczenia oczu przy długiej lekturze tekstów. Aplikacja EyeCare Filter pozwala na wybranie jednego z kilku wzorów filtra papieru odzwierciedlające jego różne rodzaje. Wszystko powyższe służy utrzymaniu wysokiego komfortu pracy dostosowywanego indywidulanie pod każdego użytkownika.

 

PRZYJAZNY ŚRODOWISKU

Podświetlenie LED wykorzystane w Eizo EV2216 zużywa mniej energii w porównaniu z lampami CCFL oraz wykazuje dłuższą żywotność. Dzięki braku rtęci jego wpływ na środowisko naturalne jest minimalny.

 

OSZCZĘDZANIE ENERGII

Funkcja EcoView Optimizer 2 poprzez automatyczną regulację jasności i wybiórczych wzmocnieniach sfer ekranu pozwala zaoszczędzić aż do 30% energii. Dodatkowo do niższych kosztów eksploatacji przyczynia się czujnik obecności EcoView Sense 2. Rejestruje odejście użytkownika ze stanowiska pracy i przełącza monitor w tryb oszczędzania energii. Po powrocie zostają przywrócone wszystkie wcześniejsze ustawienia.

 

MIĘDZYNARODOWE CERTYFIKATY

Monitor EV2216 otrzymał wiele międzynarodowych certyfikatów potwierdzających jego najwyższą jakość w zakresie ergonomii i oszczędzania energii.

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka