WAŻNA WIADOMOŚĆ!

Uwaga: dnia 2 maja (wtorek) nasze sklepy stacjonarne będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy, że jesteś z nami!

Zespół Digital24

EIZO Monitor LCD 24,1" EV2416WFS3-BK, Wide (16:10), TN, LED, FlexStand 3, czarny

EIZO Monitor LCD 24,1" EV2416WFS3-BK, Wide (16:10), TN, LED, FlexStand 3, czarny

Producent: EIZO Kod towaru: 12944
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

ZNAKOMITY DO PRACY BIUROWEJ

Eizo EV2416 to 24” ergonomiczny monitor o niskim poborze energii świetnie sprawdzający się w pracy biurowej. Posiada kąt widzenia 170° w poziomie i 160° w pionie. Dla stanowisk z ekranami umieszczonymi powyżej linii oczu opracowano funkcję Up View, która minimalizuje problem blaknięcia barw.

 

WĄSKIE RAMKI

Konstrukcja z wąską ramką zajmuje niewiele miejsca na biurku oraz zmniejsza ruch gałek ocznych w wypadku stanowisk wielomonitorowych.

 

REGULOWANA STOPKA

Wysokość ekranu podlega regulacji do 140 mm. Dodatkowo stopka umożliwia przechylenie monitora do 5° w przód lub 35° w tył, obracanie do 344° oraz ustawienie trybu portretowego. Dzięki temu monitor można doskonale dostosować do potrzeb środowiska pracy lub wygodnie obrócić w stronę klienta.

 

ZŁĄCZA

Urządzenie posiada komplet niezbędnych złączy umożliwiających podpięcie go pod każdy komputer. Dodatkowo EV2416 wyposażono w wejście słuchawek, wejście audio oraz trzy huby USB (jeden up stream i dwa down stream) ulokowane z boku ekranu.

 

BEZ MIGOTANIA

Zastosowanie specjalnego hybrydowego podświetlenia LED niweluje problem migotania ekranu przy jednoczesnym zachowaniu stabilności wyświetlanych barw.

 

MNIEJ ENERGII

Wbudowany czujnik Auto EcoView rejestruje zmiany w natężeniu oświetlenia miejsca pracy i za pomocą zgromadzonych danych odpowiednio dostosowuje jasność monitora. Działanie czujnika przyczynia się do zmniejszenia poboru energii nawet o 40% w stosunku do ciągłej pracy monitora przy maksymalnej jasności.

 

OPTYMALIZACJA PRACY

Monitor może pracować w jednym z pięciu predefiniowanych trybów pracy. Ich przełączanie może odbywać się ręcznie lub automatycznie dzięki darmowemu dołączonemu oprogramowaniu ScreenManager Pro.

 

JAK PRAWDZIWY PAPIER

Ustawienie trybu Paper pozwala na symulację zadrukowanego papieru, która niweluje problem zmęczenia oczu przy długiej lekturze tekstów. Aplikacja EyeCare Filter pozwala na wybranie jednego z kilku wzorów filtra papieru odzwierciedlające jego różne rodzaje. Wszystko powyższe służy utrzymaniu wysokiego komfortu pracy dostosowywanego indywidulanie pod każdego użytkownika.

 

PŁYNNE WYŚWIETLANIE RUCHOMYCH OBRAZÓW

Technologia Overdrive minimalizuje czas reakcji matrycy do zaledwie 6 ms, dzięki czemu filmy są odtwarzane płynnie i ostro.

 

PRZYJAZNY ŚRODOWISKU

Podświetlenie LED wykorzystane w Eizo EV2416 zużywa mniej energii w porównaniu z lampami CCFL oraz wykazuje dłuższą żywotność. Dzięki braku rtęci jego negatywny wpływ na środowisko naturalne jest minimalny.

 

OSZCZĘDZANIE PRĄDU

Funkcja EcoView Optimizer 2 poprzez automatyczną regulację jasności i wybiórczych wzmocnieniach sfer ekranu pozwala zaoszczędzić aż do 30% energii. Dodatkowo do niższych kosztów eksploatacji przyczynia się czujnik obecności EcoView Sense 2. Rejestruje odejście użytkownika ze stanowiska pracy i przełącza monitor w tryb oszczędzania energii. Po powrocie zostają przywrócone wszystkie wcześniejsze ustawienia.

 

MIĘDZYNARODOWE CERTYFIKATY

Monitor EV2416 otrzymał wiele międzynarodowych certyfikatów potwierdzających jego najwyższą jakość w zakresie ergonomii i oszczędzania energii.

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka