EIZO Monitor LCD 24,1" EV2455-BK, Wide (16:10), IPS, LED, FlexibleStand, czarny.

EIZO Monitor LCD 24,1" EV2455-BK, Wide (16:10), IPS, LED, FlexibleStand, czarny.

Producent: EIZO Kod towaru: 12974
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

ZNAKOMITY DO BIURA

Eizo FlexScan EV2455 to wysokiej klasy monitor LCD świetnie nadający się do pracy biurowej. Posiada szeroki kąt widzenia 178° oraz funkcje niwelujące zmęczenie oczu oraz obniżające zużycie energii. Jego charakterystyczyną cechą jest ergonomiczna budowa, bardzo cienkie ramki i niski pobór energii.

SZEROKI KĄT WIDZENIA

Panel w technologii IPS (In-Plane Switching) umożliwia uzyskanie kąta widzenia zbliżonego do 180°. Zmiany barw czy kontrastu przy obserwacji monitora z różnych kierunków są minimalne, przez co EV2455 dobrze sprawdza się w środowisku pracy, gdzie często na jeden ekran spoglądają dwie lub więcej osób.

 

ULTRA CIENKIE RAMKI

Szerokość górnej i bocznych ramekwynosi jedynie 1 mm, a czarne obwódki dookoła ekranu mają szerekość 5,2 mm. Całkowita głębokość monitora nie przekracza 50 mm. Zwarta budowa pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości miejsca na biurku oraz zmniejsza ruch gałek ocznych dla stanowisk wielomonitorowych.

 

REGULOWANA STOPKA

Stopka zastosowana w EV2455 posiada szeroki i wielopłaszczyznowy zakres regulacji. Każdy użytkownik może dostosować ekran do swoich potrzeb i warunków pracy. Rotacja w zakresie 344° pozwala na wygodne obrócenie monitora w kierunku klienta.

 

ZŁĄCZA

W wąską obudowę EV2455 wbudowano wszystkie niezbędne złącza sygnałowe oraz uchwyty ułatwiające jego przemieszczanie i organizację okablowania. Dodatkowo obudowę wyposażono w ukryte z tyłu głośniki.

 

ZDROWSZE OCZY

Najwyższej jakości matowe panele nie odbijają refleksów świetlnych drażniących oczy i rozpraszających wzrok. Czujnik Auto EcoView reguluje poziom jasności ekranu w zależności od natężenia światła w pomieszczeniu, optymalizując pracę monitora i zmniejszając pobór energii.

 

BRAK MIGOTANIA I MNIEJ NIEBIESKIEGO ŚWIATŁA

Hybrydowe podświetlenie LED zastosowane w EV2455 niweluje problem migotania ekranu, jednocześnie zachowując pełną stabilność kolorów. Pozwala to na uniknięcie szybkiego zmęczenia oczu z równoczesnym podtrzymaniem wysokiej jakości funkcjonowania. Włączenie trybu Paper Mode powoduje zmniejszenie emisji niebieskiego światła na korzyść czerwonego, który przy długotrwałej zapobiega podrażnieniu wzroku.

 

DOSTOSOWANE TRYBY PRACY

Monitor może funkcjonować w jednym z kilku dedykowanych trybów pracy, które dobiera się zgodnie z aktualnie wykonywanymi czynnościami. Można przełączać je ręcznie lub skorzystać z dołączonego darmowego oprogramowania ScreenManager, które automatycznie dobiera tryb pracy w zależności od włączonych aplikacji.

 

NISKIE KOSZTY EKSPLOATACJI

Czujnik EcoView Sense 2 rozpoznaje moment odejścia od komputera i natychmiast przełącza monitor w tryb oszczędzania energii. Poprzednie ustawienia włącza po zarejestrowaniu ponownej obecności użytkownika. W połączeniu z czujnikiem jasności Auto EcoView monitor EV2455 jest urządzeniem optymalnie zarządzającym poborem energii, przez co tanim w utrzymaniu i dbającym o środowisko.

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka