Aparat cyfrowy Canon EOS 5D Mark IV / Body - 10 rat 0%

Aparat cyfrowy Canon EOS 5D Mark IV / Body - 10 rat 0%

Producent: CANON Kod towaru: 66414
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

W POGONI ZA DOSKONAŁOŚCIĄ

Canon EOS 5D Mark IV to znakomita lustrzanka uniwersalna. Posiada 30 megapikselową matrycę o wysokiej czułości, która pozwala uzyskać wyraźne i ostre obrazy niezależnie od poziomu światła. Towarzyszy jej procesor DIGIC 6+. Świetne działanie nawet przy braku dobrego oświetlenia możliwie jest dla całego zakresu ISO aż do ISO 32 000. Autofocus obsługuje 61 punktów i 41 punktów krzyżowych z możliwością ręcznej regulacji. Cyfrowy optymalizator obiektywu i funkcja korekcji zaburzeń obiektywu niweluje niechciane efekty optyczne będące wynikiem działania filtru dolnoprzepustowego oraz zapewnia pierwszorzędną jakość rejestrowanego obrazu. Dzięki zapisywaniu w technologii Dual Pixel Raw jakość wykonanych zdjęć może być modyfikowana w zależności od potrzeb.

Aparat canon eos 5d mark iv

 

SZYBKOŚĆ I DUŻE MOŻLIWOŚCI

Regulacji ekspozycji służy 150 000 pikselowy czujnik RGB+IR z pomiarem w 252 strefach wsparty systemem EOS Intelligent Subject Analysis. Pomiary dokonywane są w czterech rodzajach: (1) wielosegmentowym połączonym z autofocusem (2) skupionym (6,1% wizjera w środku pola) (3) punktowym (1,3% wizjera w samym centrum) i (4) uśrednionym centralnie ważonym. Migawka z pełnym zakresem czasów naświetlania pozwala na rejestrację zdjęć z szybkością 7 kl./s. Wielotrybowy balans bieli ustawiany jest automatycznie z możliwością zapisu jednego rodzaju ręcznego ustawienia. Pole widzenia wizjera aparatu jest bliskie 100%, a powiększenie wynosi ok. 0,71x. W wizjerze wyświetlane są wszystkie niezbędne informacje o aktualnie działających funkcjach i ustawionych trybach.

CANON 5D MARK IV

 

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA

Podświetlany monitor Clear View LCD II ma przekątną 3,2” i rozdzielczość 1,6 mln punktów. Kąt widzenia w pionie i poziomie wynosi 170°. Powłoka z wzmocnionego szkła jest antyodblaskowa i zapobiega plamieniu. Jasność monitora można ustawić ręcznie w siedmiu różnych poziomach, zaś ton koloru w czterech. Dzięki dotykowemu wyświetlaczowi do najważniejszych funkcji można dotrzeć szybko i wygodnie. Możliwe jest stworzenie do 17 funkcji indywidualnych z 46 ustawieniami.

eos 5d mark IV

 

STWORZONY DO FILMOWANIA

Aparat bardzo dobrze sprawdza się także przy nagrywaniu filmów. Obraz rejestrowany jest w rozdzielczości 4K (17:9, 4096x2160) lub Full HD (16:9, 1920x1080). Ostrość regulowana jest w sposób automatyczny przy wsparciu technologii Dual Pixel CMOS AF z wykrywaniem twarzy i opcją śledzenia AF. Z filmów wykonanych w jakości 4K możliwe jest wyodrębnienie zdjęć o rozdzielczości 8,8 megapikseli. Urządzenie posiada wbudowany 16-bitowy, dwukanałowy mikrofon monofoniczny o częstotliwości nagrywania wynoszącej 48 KHz. Wyjście HDMI pozwala na przeglądanie filmów i zdjęć na ekranie telewizora.

Moduł GPS dostarcza informacji o długości i szerokości geograficznej, wysokości oraz czasie UTC. Obsługuje systemy GPS, GLONASS oraz Quasi-Zenith Satellite Michibiki (Japonia). Dokładność mierzonej pozycji w dobrych warunkach mieści się w 30 metrach. Aparat może ustalać swoje położenie w regularnych odstępach czasu także po jego wyłączeniu.

 

TABLET LUB LAMPA GRATIS

Kupując ten aparat otrzymasz tablet graficzny Wacom Intuos Pro Medium lub zestaw oświetlenia studyjnego Fomei za 1 zł.

   
Wacom Intuos Pro Medium Zestaw oświetlenia studyjnego Fomei Digitalis-400 RF
Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka