Aparat cyfrowy Sony A6300

Aparat cyfrowy Sony A6300

Producent: SONY Kod towaru: 64321
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Szybkie ustawianie ostrości i nagrywanie jakości 4K - Sony Alpha a6300 jest uniwersalnym bezlusterkowcem z matrycą APS-C zaprojetkowanym dla fotografów i kamerzystów. Matryca 24.2MP Exmor CMOS i procesor  BIONZ X pozwalają na uzyskanie przejrzystego obrazu z wykorzystaniem szerokiego zakresu czułości ISO do 51200 i możliwością nagrywania w jakości 4K30 oraz Full HD 1080p120 wraz z pełnym odczytem pikseli. Osoby fotografujące ze stałej pozycji ucieszą się z szybkiego systemu przetwarzania danych pozwalającego na fotografowanie w trybie seryjnym 11fps do 21 dla plików raw, 14-bit raw. Uzupełnieniem zdjęć i filmów jest autofocus 4D, który łączy w sobie 425-punktów detekcji fazowej pozwalającym na szybkie i precyzyjne ustawianie ostrości. Aparat cyfrowy Sony Alpha 6300 został wykonany z wytrzymałego odlewu magnezu, który jest odporny na kurz i wilgoć, aby umożliwić pracę w trudnych warunkach. Korpus wyposażony jest w wysokiej rozdzielczości, elektroniczny wizjer XGA Tru-Finder 2.36m-dot OLED oferujący jasny i przejrzysty podgląd, tryb 120 fps zapewnia płynny obraz szybko poruszających się obiektów. Z tyłu aparatu znajduje się wyświetlacz XGA Tru-Finder 2.36m-dot OLED, który można odchylać od małych po szeroke kąty. Sony Alpha 6300 obsługuje zdalne sterowanie oraz udostępnianie zdjęć w Internecie za pomocą łączności Wi-Fi i NFC, dzięki którym można sparować aparat z urządzeniem mobilnym. 

Sony Alpha 6300

Błyskawiczny autofocus 4D

Aparat cyfrowy Sony Alpha a6300 wyposażony jest w najszybszy i najnowocześniejszy autofocus (0.05s).  Dzięki 425 gęsto rozmieszczonym punktom detekcji fazy na całym obszarze kadru, autofocus gwarantuje, że żaden obiekt nie ucieknie Twojej uwadze. 

Wzrost rozdzielczości i wydajności

Dzięki nowej warstwie miedzianego okablowania i układowi przetwarzania, która poprawia efektywność zbierania światła, matryca Exmor® CMOS rozszerza zasięg czułości ISO do 512004 o zmniejszonym poziomie szumów.  W trybie filmowania możliwe jest korzystanie z ISO do 25600. Pełny odczyt pikseli (ponad 2.4x6 (odpowiednik 6K) pozwala na uzyskanie niesamowitej rozdzielczości 4K z filmowym realizmem. Ustawienia z krzywymi S-Gamut/S-Log umożliwiają uzyskanie szerokiej rozpiętości tonalnej(max. 1300%). Aparat α6300 oferuje 14 stopni przysłony z ustawieniami krzywej gamma S-Log3. 

Rozwiń funkcjonalność aparatu za pomocą serwisu PlayMemories Camera Apps

PlayMemories Camera Apps pozwala na zainstalowanie dodatkowych aplikacji, takich jak np. Smart Remote Control (do wyzwalania migawki smartfonem), Direct Upload (ułatwiającej komunikację z serwisami społecznościowymi), oraz innym umożliwiającą edycję i postprodukcję zdjęć.

Zobacz film prezentujący możliwości aparatu Sony Alpha 6300

Sony Alpha 6300 Sony Alpha 6300
Ocena:
5
5
     

Bardzo dobry aparat!

Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka