WAŻNA WIADOMOŚĆ!

Uwaga: dnia 2 maja (wtorek) nasze sklepy stacjonarne będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy, że jesteś z nami!

Zespół Digital24

Obiektyw Samyang 10 mm T3.1 VDSLR II Canon

Obiektyw Samyang 10 mm T3.1 VDSLR II Canon

Producent: SAMYANG Kod towaru: 62957
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Samyang 10mm VDSLR T3.1 to ultra szerokokątny manualny obiektyw z serii VDSLR, dedykowany do aparatów z mniejszymi matrycami (APS-C czy M4/3). 
Seria VDSLR charakteryzuje się rozwiązaniami, wspierającymi operatorów na planach filmu. Wyposażone w zębatki pierścienie ostrości umożliwiają prace z Follow Focusami, a dodatkowo zakres obrotu pierścienia jest dłuższy, a przez to dokładniejszy - umożliwia Nam to pełna kontrole nad obszarem ostrości. Również pierścień przysłony jest przystosowany do filmowania. Dzięki bezskokowej, płynnej konstrukcji, zmiana wartości przysłony nawet w trakcie filmowania, nie wnosi do nagrania żadnych dźwięków ani drgań. 
Na obiektyw składa się 14 elementów soczewek, umieszczonych w 9 grupach optycznych, w których znajdziemy m.in 2 soczewki asferyczne, oraz soczewkę o niskim współczynniku  dypresji (ED). Wszystkie soczewki natomiast, pokryte są powłokami antyrefleksyjnymi UMC, zapewniającymi pełen komfort pracy, nawet podczas kadrów pod słońce. Obiektyw oferuje kąt widzenia do 109,5 stopnia (przy matrycach APS-C -  cropp x1.5) oraz minimalna odległość ostrzenia zaledwie od 24 cm.

 

Samyang - 5 lat gwarancji

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka