Obiektyw Canon EF-M 18-55 mm f/3.5-5.6 IS STM

Obiektyw Canon EF-M 18-55 mm f/3.5-5.6 IS STM

Producent: CANON Kod towaru: 04863
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Obiektyw Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM

Wszechstronny, łatwy do noszenia obiektyw zmiennoogniskowy 18-55 mm z mocowaniem EF-M do modelu EOS M. Doskonały do fotografowania i filmowania, pozwala uchwycić wszystko - od niewiarygodnych krajobrazów, poprzez piękne portrety, aż po dynamiczne wydarzenia.

Ten wysokiej jakości standardowy obiektyw jest doskonały do codziennego fotografowania. EF-M 18-55 mm f/3,5-5,6 IS STM dysponuje użytecznym zakresem ogniskowych 18-55 mm, który pozwala uchwycić wszystko od zadziwiających krajobrazów, poprzez piękne portrety z rozmytym tłem, aż po dynamiczne wydarzenia. Ten łatwy do noszenia podczas każdej podróży obiektyw ma kompaktową, lekką obudowę z eleganckim, aluminiowym wykończeniem oraz mocowanie EF-M, któ‏re pasuje do urządzeń EOS M.

Dzięki rozwiązaniu Movie Servo AF nagrywanie wysokiej jakości filmów, w których ostrość jest zawsze świetnie wyregulowana, jest łatwe. Urządzenie korzysta z technologii wewnętrznego ogniskowania i silniczka skokowego STM, która umożliwia cichą, ciągłą regulację ostrości podczas filmowania, co pozwala uzyskać płynność i ograniczyć rozmycie. Drgania aparatu spowodowane filmowaniem z ręki lub podążaniem za filmowanymi obiektami to żaden problem. Obiektyw EF-M 18-55 mm f/3,5-5,6 IS STM używa dynamicznego stabilizatora obrazu, który kontruje ruch okrężny oraz drgania i pozwala uzyskać płynne nagranie.

Obiektyw EF-M 18-55 mm f/3,5-5,6 IS STM uzyskuje niezwykle ostre zdjęcia nawet w przypadku wykonywania ich z ręki przy słabym oświetleniu. W obiektywie zastosowano opracowaną przez firmę Canon technologię stabilizacji obrazu kompensującą 4 stopnie czasu otwarcia migawki, która redukuje drgania aparatu i umożliwia wykonywanie doskonałych zdjęć przy słabym oświetleniu bez odczuwalnego zwiększenia rozmycia obrazu. Uchwycenie chwili na pięknych zdjęciach jest łatwe dzięki szybkiemu, precyzyjnemu systemowi automatycznej regulacji ostrości, który zapewnia szybką i dokładną automatyczną regulację ostrości podczas fotografowania. W każdej chwili można przejąć kontrolę, używając pełnej regulacji ręcznej, która umożliwia dostosowanie ostrości bez wyłączania trybu AF.

 

Najważniejsze korzyści obiektywu

  • Wszechstronny obiektyw zmiennoogniskowy

  • Cichy silnik autofokusa STM 

  • Optyczny stabilizator obrazu IS

  • Niewielka waga

  • Kompaktowe wymiary

 

Seria obiektywów EF-M firmy Canon

Małe, lekkie obiektywy opracowane wyłącznie z myślą o aparatach EOS M pozwalają spojrzeć na codzienne życie z innej perspektywy. Są łatwo przenośne, więc można je zabrać wszędzie. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą fotografować w bardziej kreatywny sposób.

 

Wyposażenie
Stabilizator obrazutak
Minimalna odległość (cm)25
Natężenie światła3,5 - 5,6
Średnica filtra (mm)52
Typ matrycyAPS-C
Osłona przeciwsłonecznatak
długość ogniskowa18 - 55
początkowa długość ogniskowa (mm)18,0
końcowa długość ogniskowa (mm)55,0
moc światła od3,5
moc światła do5,6
Informacje ogólne
Kolorczarny
Waga (g)210
Długość (mm)61
Średnica (mm)60,9
Obiektyw
Rodzaj obiektywuzoom
Typ bagnetuCanon EF-M
obiektyw makronie
Fisheyenie
obiektow wideonie
Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka