Aparat natychmiastowy Lomo'Instant Mini San Sebastian + 3 konwertery

Aparat natychmiastowy Lomo'Instant Mini San Sebastian + 3 konwertery

Producent: LOMOGRAPHY Kod towaru: 66697
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

NATYCHMIASTOWY WYDRUK ZDJĘĆ NA WKŁADACH FUJI INSTAX MINI

SZYBKOŚĆ MIGAWKI: 1/125S / BULB

PRZYSŁONA: F/8, F/11, F/16, F/22, F/32

ZASILANIE: 6V (4X BATERIE AAA)

MOCOWANIE STATYWOWE

 

APARAT Z NAJWIĘKSZĄ PRZYSŁONĄ W FOTOGRAFII NATYCHMIASTOWEJ NA ŚWIECIE

Specjalna edycja aparatów Lomo Instant przywodząca na myśl zachód słońca na horyzoncie i widok dziewiczych plaż. Zestaw Lomo'Instant San Sebastian zawiera akcesoria pozwalające na zrobienie unikalnych, kolorowych i kreatywnych zdjęć natychmiastowych. Aparat Lomo'instant posiada automatyczny tryb z włączoną lampą błyskową pozwalający na proste wykonywanie fantastycznych zdjęć z natychmiastowym wydrukiem za pomocą jednego przycisku. W celu poznania pełnych możliwości aparatu możesz również skorzystać z 2 trybów manualnych: 

  • Tryb automatyczny z lampą błyskową: Przy pomocy tego trybu czujnik lampy błyskowej wykrywa jasność, a miernik światła automatycznie ustawia odpowiedni poziom mocy lampy błyskowej. Możliwa jest zmiana domyślnej wartości przysłony oraz ekspozycji. Doskonały tryb na każde warunki

  • Tryb manualny z lampą błyskową: Doskonały do fotografowania w pomieszczeniach. Z włączoną lampą błyskową masz możliwość przełączania się pomiędzy trybem dziennym N oraz trybem dłuższych ekspozycji B. 

  • Tryb manualny bez lampy błyskowej: Ten tryb jest idealny do dłuższych ekspozycji nocą. Lampa błyskowa jest wyłączona i masz możliwość przełączania się pomiędzy trybem dziennym N oraz trybem dłuższych ekspozycji nocą B.

Przysłona f/8 pozwala na wykonywanie jasnych zdjęć, natomiast przy użyciu mniejszej przysłony f/22 uzyskasz bardzo szczegółowe i ostre zdjęcie. Aparat korzysta z wysokiej jakości popularnych wkładów Fuji Instax Mini o rozmiarach karty kredytowej cenionych za jasne kolory i przejrzyste zdjęcia. Aparat Lomo'Instant wyposażony został w niewielkie lustro po lewej stronie obiektywu. W połączniu z szerokokątnym obiektywem lustro Lomo'Instant pozwoli ci na wykonywanie idealnych zdjęć selfie.

Aparat natychmiastowy Lomo'Instant Mini San Sebastian + 3 konwertery

 

4 KONWERTERY ORAZ 4 FILTRY

Aparat posiada wbudowany obiektyw szerokokątny i kompatybilny jest z szerokim zakresem akcesoriów umożliwiających korzystanie z wielu kreatywnych i eksperymentalnych funkcji. Do wyboru mamy 4 konwertery: konwerter szerokokątny 27 mm pozwalający uchwycić kąt większy od ludzkiego wzroku oraz zdjęcia zbliska z minimalnej odległości 0.4 m, konwerter Fisheye pozwalający na wykonywanie zdjęć o szerokim kącie 170°, konwerter portretowy o uniwersalnej ogniskowej 35 mm doskonale nadający się zarówno do zdjęć w pomieszczeniach jak również na zewnątrz (dobrze sprawuje się w fotografii portretowej oraz ulicznej i krajobrazowej) oraz konwerter zbliżeniowy umożliwający wykonywanie zdjęć z minimalnej odległości 10-15 cm.

W zestawie znajdują się również filtry w kolorze niebieskim, czerwonym, fioletowych i żółtym. Zakładanie różnych filtrów pozwala na uzyskanie cieplejszych barw i nadanie zdjęciom bardziej artystycznego charakteru.

Aparat natychmiastowy Lomo'Instant Mini San Sebastian + 3 konwertery

 
Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka