Obiektyw Samyang 16 mm T2,2 II VDSLR Nikon

Obiektyw Samyang 16 mm T2,2 II VDSLR Nikon

Producent: SAMYANG Kod towaru: 62998
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Samyang VDSLR 16mm T2.2 ED AS UMC CS to szerokokątny obiektyw z serii VDSLR, dedykowany do aparatów z matrycami APS-C i mniejszymi.
Seria VDSLR charakteryzuje się rozwiązaniami, wspierającymi operatorów na planach filmu. Wyposażone w zębatki pierścienie ostrości umożliwiają prace z Follow Focusami, a dodatkowo zakres obrotu pierścienia jest dłuższy, a przez to dokładniejszy - umożliwia Nam to pełna kontrole nad obszarem ostrości. Również pierścień przysłony jest przystosowany do filmowania. Dzięki bez skokowej, płynnej konstrukcji, zmiana wartości przysłony nawet w trakcie filmowania, nie wnosi do nagrania żadnych dźwięków ani drgań.
Na obiektyw składa się  13 elementów soczewek, umieszczonych w 11 grupach optycznych,w tym jedną soczewkę o niskim współczynniku  dypresji (ED), oraz soczewkę antyrefleksycjna oraz soczewkę hybrydowo-asferyczną.  Wszystkie soczewki natomiast, pokryte są powłokami antyrefleksyjnymi UMC, zapewniającymi pełen komfort pracy, nawet podczas kadrów pod słońce.
Obiektyw oferuje kąt widzenia do 83,1 stopnia (przy matrycach APS-C - cropp x1.5)  oraz minimalna odległość ostrzenia od 20 cm.

 

Samyang 16mm VDSLR T2.2

Samyang - 5 lat gwarancji

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka