Manfrotto Głowica wideo 504HD

Manfrotto Głowica wideo 504HD

Producent: MANFROTTO Kod towaru: 03483
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Głowica Manfrotto 504HD Fluid Video została wyposażona w nową rewolucyjną konstrukcję, która usprawniła ogólną wydajność, jednocześnie minimalizując wagę. Opatentowana technologia Bridging Technology pozwoliła na zastosowanie szerszej i dłuższej przesuwanej płytki zwiększając stabilność i równowagę zestawu. Głowica przeznaczona jest do pracy z aparatami i kamerami o wadze do 7.5 kg. Nowo zaprojektowany system równoważący posiada 4 ustawienia - od 0 do 7.5 kg umożliwiając poprawne i szybkie zbalansowanie. Podświetlana poziomica bąbelkowa pozwala na zachowanie horyzontu podczas wykonywania zdjęć nawet w śłabo oświetlonych warunkach. Górna płytka posiada 2 gwinty 3/8" Easy Link po obu stronach pozwalające na zamocowanie minitorów, ramion i wielu innych akcesoriów bezpośrednio do głowicy.

System FDS i CBS

System FDS gwarantuje doskonałą kontrolę podczas kręcenia filmów wideo niezależnie od sytuacji, stylu pracy lub sprzętu. Jego działanie opiera się na wymianie płynów pomiędzy dwoma kartridżami zapewniając płynny ruch głowicy pozbawiony drgań. System przeciwważący CBS oferuje 4 ustawienia balansu dla szerokiego zakresu modeli aparatów od wagach: 0, 2.5 kg, 5 kg i 7.5 kg.

Wysokiej jakości konstrukcja

Struktura charakteryzująca się wysokim poziomem sztywności zapewnia maksymalną wytrzymałość i szybkość. Ergonomiczne uchwyty sprawdzają się w każdych warunkach. Łączniki Easy-link do akcesoriów pozwalają na podłączenie zewnętrznego monitoru oraz innych akcesoriów. Całość została wykonana z m. in. aluminium, które w połączeniu z innymi lekkimi, nowoczesnymi materiałami zapewnia optymalne rozłożenie siły i ciężaru.

Podświetlana poziomica

Podświetlana poziomica bąbelkowa ułatwia pracę w każdych warunkach oświetleniowych. 

Dodatkowa gwarancja nawet do 5 lat

Poza standardową 24 miesięczną gwarancją, nimniejszy produkt podlega 5 letniej gwarancji od daty zakupu. Wystarczy zarejestrować się na stronie polskiego dystrybutora

Wyposażenie
Poziomica1
szybka wymianatak
Charakterystyka
MateriałAluminium
Wysokość (mm)15,5
Waga (g)2.900
maksymalne obciążenie statywu (kg)12,5
kamera-gwind lączący1/4"
Statyw-gwind łączący3/8"
Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka