Statyw Manfrotto 535AQ + gł. 504HD + torba MVK504AQ

Statyw Manfrotto 535AQ + gł. 504HD + torba MVK504AQ

Producent: MANFROTTO Kod towaru: 07746
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Zestaw MVK504AQ składa się z głowicy olejowej 504 HD i aluminiowego statywu MVT535AQ. W zestawie znajduje się również torba transportowa. Manfrotto 504HD to olejowa głowica wideo, która oferuje wysoką wydajność oraz szeroki zakres fukcji: 4-stopniowy system równoważący(2.5kg, 5kg i 7.5kg), ergonomiczne umieszczone pokrętła, podświetlana poziomica bąbelkowa oraz wymienna rączka. Głowica przeznaczona jest do pracy z najnowszymi kamerami HD o wadze do 12 kg i równoważy sprzęt do 7.5 kg. Statyw aluminiowy MVT535AQ posiada 4 sekcje i gniazdo półkuli 75 mm. Wyposażony również w przejściówkę MVA060T z 75 mm na 60 mm. Jest wytrzymałym, kompaktowym i prostym w użytku rozwiązaniem, który doskonale spisuje się w każdej sytuacji. Każdą z nóg można regulować osobno w prosty i szybki sposób za pomoca 3-stopniowych przełączników(23°-50°-70°). Kluczową cechą statywu jest elastyczność pozwalająca na pracę w zakresie wysokości 22.8 cm do 171cm. 

Seria 500

Seria 500 obfitująca w pojedyncze lub dwururkowe statywy posiada rewolucyjną głowicę olejową 500 video. Idealne, piękne ujęcia użytkownicy zawdzięczają profesjonalnym kartridżom po obu stronach osi x i y gwarantującym, że każdy ruch kamery będzie gładki, precyzyjny i pod kontrolą. Posiada układ blokady bocznej umożliwiający szybsze i łatwiejsze zdjęcie i założenie aparatu od góry. Gniazda Easy link 3/8″ pozwalaja na zamocowanie zewnętrznego monitora lub innego akcesorium.

 

PRZEDŁUŻ GWARANCJĘ NAWET DO 10 LAT

W naszym sklepie masz pewność, że produkty Manfrotto pochodzą z Polskiej dystrybucji i dzięki temu zyskujesz możliwość przedłużenia gwarancji nawet do 10 lat. Kupując produkt Manfrotto upewnij się, czy ma on na swoim opakowaniu właśnie taką nalepkę jak poniżej. Hologram daje Ci pewność, że produkt jest oryginalny i obejmuje go gwarancja producenta.

Warunki przedłużenia gwarancji

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka