Statyw Manfrotto Video Pro 546B + gł. 504hd + torba MBAG 100PN

Statyw Manfrotto Video Pro 546B + gł. 504hd + torba MBAG 100PN

Producent: MANFROTTO Kod towaru: 21363
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Wygodny zestaw video dla kamer o wadze do 7.5 kg. W skład zestawu wchodzi 2-sekcyjny statyw Video Pro 546B,  głowica 504hd i torba Manfrotto MBAG 100PN. Manfrotto 546B jest lekkim i wytrzymałym aluminiowym statywem zdolnym do udźwigu 20 kg sprzętu. Statyw posiada rozpórkę środkową pozwalającą na utrzymanie stałego kąta rozwarcia nóg, a nogi wyposażone są w gumowe nasadki dla większej stabilności czy to na gładkich lub nierównych powierzchniach.

Głowica video 504hd

504HD to głowica specjalnie zaprojektowana do najnowszych kamer video i nowej generacji aparatów DSLR-V. Najnowszy system „Bridging Technology" został stworzony, aby zapewnić spójny i płynny ruch głowicy wymagany przy urządzeniach z dużą matrycą. Ergonimiczna konstrukcja „MOSTOWA"  zwiększyła wytrzymałość oraz pozwana szybką i precyzyjną regulację oporów ruchu panoramicznego.

 

 504hd

 

PRZEDŁUŻ GWARANCJĘ NAWET DO 10 LAT

W naszym sklepie masz pewność, że produkty Manfrotto pochodzą z Polskiej dystrybucji i dzięki temu zyskujesz możliwość przedłużenia gwarancji nawet do 10 lat. Kupując produkt Manfrotto upewnij się, czy ma on na swoim opakowaniu właśnie taką nalepkę jak poniżej. Hologram daje Ci pewność, że produkt jest oryginalny i obejmuje go gwarancja producenta.

Warunki przedłużenia gwarancji

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka