ATOMOS - Rekorder dyskowy Ninja 2

ATOMOS - Rekorder dyskowy Ninja 2

Kod towaru: 05201
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Rekorder dyskowy ATOMOS Ninja 2

Ninja 2 to kompaktowy rekorder zawierający szereg przydatnych funkcji w swojej wytrzymałej aluminiowej obudowie. Rekorder działa na innowacyjnym systemie AtomosOS obsługującym ekran dotykowy pozwalający na prostą obsługę za pomocą jednego dotknięcia(One-touch Recording, One-touch Monitoring, One-touch Review). Ekran został ulepszony do większej rozdzielczości (teraz 800 x 480 pikseli). W każdej chwili można jednak wyświetlić obraz w Full HD na monitorze zewnętrznym(LCD, LED, PDP) za pomocą wyjścia HDMI Out. Materiały nagrywanie są na ogólnodostępne dyski HDD/SSD 2.5". Rekorder Ninja 2 pozwala na regulację wskaźników dźwięku 4 kanałów audio i 8-kanałów po HDMI. Obsługuje szeroki wachlarz kodeków: Avid DNxHD-220X (10-bitowy), DNxHD-220 (8-bitowy), DNxHD-145 (8-bitowy), DNxHD-36 Proxy (8-bitowy) + wszystkie opcje ProRes. Rekorder posiada również funkcję kodu czasowego(timecode) z trybami „On board", „time of day", „record run" lub „auto restart" lub możliwie jest także wykorzystanie zewnętrzny kod czasowy z kamery lub innego źródła.

ATOMOS Ninja 2

Funkcja SmartControl

Dzięki funkcji SmartControl możliwe jest kontrolowanie pojedynczych lub kilku rekorderów Ninja-2, w dowolnej kombinacji, poprzez opcję 'serial control' z deka, komputera PC/Mac lub iPada/iPhone'a. Możliwe jest operowanie rekorderem za pomocą osobnego urządzenia lub zdalnie poprzez internet. Dostępne są funkcje kontrolne standardowego deka, tak by zintegrować rekorder z już istniejącą infrastrukturą – doskonałe w projektowaniu systemów do indywidualnych potrzeb.

Funkcja 'Auto record'

'Auto record' odpowiada za automatyczne nagrywania gdy zostanie wykryty jakiś sygnał. Doskonałe na potrzeby nagrywania z czujnikiem ruchu lub w trybie 'fail safe recording' z jakiegoś źródła na żywo.

Funkcja SmartMonitor

Funkcja ta ocenia dokładnie ogniskową i ekspozycję za pomocą funkcji: Focus Peaking, regulowanej Zebry, trybu „False Color Twin Mode", sprawdzania ekspozycji „Blue Only – Exposure Check", regulacji poszczególnych filtrów i funkcji SmartLog

Funkcja SmartLog

Umożliwia oznaczanie klipów słowami kluczowymi takimi jak 'dobre ujęcie', 'złe ujęcie', itd. Funkcja SmartLog działa gdy rekorder znajduje się w trybie Monitor lub Playback. Oszczędza ona czas i pieniądze, i pozwala na szybką, wstępną edycję jeszcze przed ostateczną post-produkcją, a dzięki technologii podwójnej baterii firmy Atomos nie musisz martwić się o zasilanie.

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka