Atomos Shogun Studio

Atomos Shogun Studio

Kod towaru: 40027
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Atomos Shogun Studio

Atomos Shogun Studio to panel łączący najnowszy rekorder, monitor i odtwarzacz z najwyższej klasy wiodących technologii od firmy Atomos. Panel ten jest wszystkim czego potrzebujesz podczas wydarzeń na żywo, do studia i profesjonalnego Broadcast'u. 

Shogun Studio

Obsługa urządzenia odbywa się za pomocą 2 dotykowych wyświetlaczy 7" IPS o rozdzielczości 1920 x 1200. Wyświetlacze są skalibrowane pod standard koloru Rec. 709 i obsługują sygnały na wielu częstotliwościach (48/50/60 Hz). Dzięki nim możesz na bieżąco monitorować i wykonywać testy pomiarów, oglądania i konfigurowania obrazu w jakości 4k. Pętla wyjściowa SDI pozwala na przesłanie sygnału do dodatkowego monitora. Dodatkowo istnieje możliwość przekonwertowanie sygnału 4k i nadawanie w jakości 1080p z tą samą częstotliwością. 

AV Pro

Z pełną listą funkcji i kontrolą poprzez RS422, Ethernet lub na ekranie, Shogun Studio jest przystępnym urządzeniem 4K i HD służącym do profesjonalnej edycji i projekcji materiału o wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo dzięki podwójnemu kanałowi, Genlockowi, wbudowanemu HDMI i SDI i skalowaniu w dół z 4K do HD możliwe jest synchroniczne wyświetlanie obrazu 4K, 2K i HD na wysokiej rozdzielczości projektorach lub systemach oznakowania("signage systems").

Wydarzenia

Shogun Studio jest rozwiązaniem wiele problemów, z jakimi borykają się filmowcy podczas długotrwałym nagrywaniu na wielu kamerach , w studiu lub innych wydarzeniach. Master Caddy oferuje niedrogie i niezawodne rozwiązania, takie jak time lapse, pre-roll cache i synchroniczne nagrywanie 4K / HD, sprawiając, że jest idealnym wyborem dla profesjonalistów.

On Set / DIT

Shogun Studio w rack-u z DIT oferuje najszybsze przebrnięcie przez proces edycji i nagrywania bezpośrednio w 10-bit 422 ProRes, DNxHR i RAW. Rama 3RU chassis oferuje podwójne kanały nagrywania i wysokiej klasy monitoring wraz z pomiarem testowym w najwyższej jakości podglądzie w 4K/2K.

Bezpieczeństwo

W formacie ProRes LT przy 25 FPS Shogun Studio potrafi nagrywać do 6 godzin wysokich jakości filmów 4K na kanale, co gwarantuje nie tylko doskonałą rozdzielczość, ale także wzrost liczby klatek na sekundę, co jest bardzo ważne w monitoringu ochrony. W sytuacjach kiedy dodatkowa klatki nie są tak ważne funkcja timelapse może zostać skonfigurowana do rejestrowania specyficznych klatek w określonych punktach, w określonym czasie. Wszystko to może być weryfikowane na podwójnych wyświetlaczach 7.1 "Full HD" z możliwością łatwego powiększania okręślonych obszarów w celu ściślejszej kontroli obszarów zainteresowania 

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka