Konwerter H2S Atomos HDMI->HD-SDI

Konwerter H2S Atomos HDMI->HD-SDI

Kod towaru: 06372
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Konwerter H2S Atomos HDMI->HD-SDI

Konwertery H2S Atomos Connect to najlepsze, uniwersalne narzędzie do konwersji na planie filmowym. Konwerter wyposażony jest w wewnętrzną baterię wystarczającą na 1h pracy, ale może być wspierany zewnętrzną baterią serii NP zwiększając limit do 10 h. Innym alternatywnym źródłem zasilania są złącza SDI i HDMI. Całość łączona jest technologią Continuous Power pozwalająca na wymianę baterii podczas pracy w dowolnym urządzeniu, sprawiając, że nie musisz martwić się o problemach z konwersją w dowolnym miejscu i czasie. 

Konwerter H2S Atomos HDMI->HD-SDI jest najmniejszym na świecie konwerter 3G, lekki i wygodny (mieści się w kieszeni), zasilany z baterii lub z sieci. Umożliwia usuwania procesu „3:2 pulldown", generuje obraz testowey (TPG) i sygnał audio, a nawet posiada wbudowaną latarkę przydającą się w ciemnych pomieszczeniach. Ponadto dzięki nim możliwe jest konwertowanie dowolnego sygnału SDI lub HDMI, włącznie z 3G. Konwertery Connect posiadają budową modułową i można je łączyć razem oraz zasilać ze wspólnego źródła. Można je nawet umieszczać na stelażach typu 'rack'.

Możliwość podłączenia baterii lub prądu z sieci (AC): 2 godziny, 2 dni lub na stałe

Konwerter H2S Atomos posiada wiele możliwości zasilania z różnych baterii i sieci, sprawiając, że trudno o lepsze przygotowanie się na nieoczekiwaną przerwę w dostawie prądu.  Mając wiele możliwości zastosowania różnych baterii i zasilania z sieci, konwerter ten przygotowany jest na każdą ewentualność – nawet na nieoczekiwaną przerwę w zasilaniu. Wbudowana bateria zapewnia ciągłość pracy nawet gdy zawiedzie wszystko inne.

Kilka rodzajów baterii zewnętrznych, które można dołączyć do konwertera, można wymienićpodczas jego pracy bez obawy o brak zasilania, a dowolna konfiguracja baterii działa jako backup dla zasilania sieciowego, jednocześnie ładując się z niego. Bateria wewnętrzna wystarcza na 1-2, ale możliwe jest przedłużenie pracy z opcjonalnymi bateriami o większej pojemności do 12 godzin działania, 22 godziny, a nawet 32 godzin.

Generator obrazu testowego (TPG)

Dołączone wygodne, wysokiej jakości wzorce testowe dla szybkiej weryfikacji sprzętu video.

Pliki do pobrania
Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka