Rejestrator cyfrowy Atomos Ninja Blade

Rejestrator cyfrowy Atomos Ninja Blade

Kod towaru: 58981
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Rejestrator cyfrowy Atomos Ninja Blade

Atomos Ninja Blade jest połączeniem przenośnego rekordera, odtwarzacza i monitora. Zrezygnuj z wewnętrznej kompresji 30Mbps MPEG i ciesz się nagrywaniem w rewelacyjnym 220Mbps 10-bit 422 Apple ProRes HQ - formacie który zachowuje wysoką jakość filmu i gotowy jest do natychmiastowej edycji.  

Rejestracja w bezstratnym formacie ProRes (Apple) lub DNxHD (Avid) z dowolnej kamery

Niedrogie aparaty DSLR i kamery video mają to do siebie, że używają wszelkich dostępnych zasobów i możliwości swoich sensorów podczas 8-bitowego nagrywania w MPEG 4:2:0. Zwiększ jakość dowolnej kamery poprzez profesjonalne kodeki przyjazne edycji – pliki są duże, ale rezultaty zadziwiające. Po co nagrywać 10-bitowy sygnał z sensora kamery jeśli jest on 8-bitowy? Rejestrator cyfrowy Atomos Ninja Blade omija 8-bitowe i nagrywa 10-bitowe rejestry kolorów, gwarantując, że film video będzie odtwarzany w najwyższej jakości ze wszystkimi efektami komputerowymi. Rejestrator współpracuje ze wszystkimi modelami firmy Canon, Sony, Nikon i Panasonic.

Wyrazisty ekran dotykowy

Nowy rejestrator cyfrowy Atomos Ninja Blade wyposażony jest w 5-calowy ekran dotykowy Superatom IPS (1280x720), z 325ppi i 179-stopniowym kątem widzenia, 400-nitową jasnością i pracą w wielu zakresach częstotliwości (48/50/60 Hz). Urządzenie pracuje na systemie AtomOS 5.1, oferującym intuicyjne menu, dzięki któremu operowanie jest płynne i bezproblemowe. Rejestrator posiada wszystkie ważne narzędzia potrzebne do ustawienia na planie kolorów i ekspozycji, włącznie z funkcjami pełnego monitora oscyloskopowego: Vectorscope, RGB i LUMA. 

Informacje ogólne
Kolorczarny
Szerokość (mm)136
Wysokość (mm)87
Głębokość (mm)48
Waga (g)311
Łącza
Słuchawkitak
Złącza audiotak
LANCtak
Wejście HDMI1x
WyjścieHDMI1x
Pamięć
Rodzaj zapisuSSD / HDD
Wyświetlacz
Przekątna ekranu (cm)12,7
przekątna ekranu (")5
Format obrazu16:9 / 4:3
Rozdzielczość (Pixel)1280 x 720
Rodzaj przetwornika
RodzajDSLR monitor
Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka