Rekorder dyskowy Atomos Ronin Duo

Rekorder dyskowy Atomos Ronin Duo

Kod towaru: 40032
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Rekorder dyskowy Atomos Ronin Duo

Atomos Ronin Duo jest połączeniem nagrywarki, odtwarzacza i monitora w poręcznej obudowie - został specjalnie zaprojektowany do pracy studyjnej i w wozach transmisyjnych. Symetryczne wejścia XLR wraz z przednim panelem wyposażonym w gniazdo słuchawek i możliwością wyboru kanałów monitorowania stwarzają wiele możliwości. Rekorder zaprojektowany został na bazie rekordera Samurai i tak jak on posiada instuicyjny ekran dotykowy, kodeki Apple ProRes i Avid DNxHD oraz możliwość projesjonalnego monitorowania i edycji materiału.

Atomos Ronin Duo

 

Złącze XLR audio

Ronin oferuje 12 kanałów SDI z 48kHz 16-bitowym dźwiękiem oraz 2 zbalansowanymi kanałami analogowymi XLR 48kHz 16 - bitowego dźwięku o mocy +24dBu, 96dB SNR, a także regulowane wzmocnienie sygnału wejściowego.

Ciągłość nagrywania

Zasilacz prądu zmiennego wraz baterią zapewnia ciągły dopływ prądu w sytuacjach awaryjnych. Niski pobór energii sprawia, że Ronin doskonale spisuje się jako zapasowy rekorder. Atomos Ronin Duo doskonale spisuje się podczas dłuższych sesji nagraniowych. System składa się z 2 jednostek. Podczas nagrywania, jeżeli 1 dysk ulegnie zapełnieniu, następuje automatyczne przełączenie na dysk drugiej jednostki. W połączeniu z dyskiem 1 TB HDD/SSD możliwe jest rejestrowanie nawet do 10 h. 


Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka