WAŻNA WIADOMOŚĆ!

Uwaga: dnia 2 maja (wtorek) nasze sklepy stacjonarne będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy, że jesteś z nami!

Zespół Digital24

DJI OSMO - 3-osiowy stabilizator ręczny z kamerą 4k

DJI OSMO - 3-osiowy stabilizator ręczny z kamerą 4k

Producent: DJI Kod towaru: 40042
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Ruch bez rozmycia. Stabilne dynamiczne ujęcia pozbawione drgań. Idealne nagranie nawet kiedy się poruszasz. Dzięki zaawansowanym technologiom zaprojektowanych specjalnie, aby utrzymać  kamerę równo, niezależnie od twoich ruchów, stabilizator DJI Osmo pozwoli ci rejestrować niesamowite filmy i zdjęcia, jakich jeszcze nie było. To coś więcej niż tylko kamera. Pozwala ci tworzyć z jeszcze większą swobodą niż kiedykolwiek.

Świat w 360º

Tryb automatycznej panoramy umożliwia wykonywanie panoramam 360º jeszcze w łatwiejszy sposób niż kiedykolwiek! Wystarczy wznieść, przytrzymać stabilizator Osmo nad głową i przycisnąć przycisk migawki. Kamera zacznie się obracać i wykonywać zdjęcia. Nie zadowalaj się pojedynczymi zdjęciami. Rób zdjęcia całej sceny !!!

dji osmo

Timelapse i hyperlapse

Czy to stoisz w miejscu w celu stworzenia Timelapse'a, czy poruszasz się, aby nagrać film w technice Hyperlapse nowy 3-osiowy stabilizator zagwarantuje ci prostą i płynną rejestrację nawet bez statywu.

 

 

Długie czasy ekspozycji bez statywu

Stabilizator DJI OSMO pozwala na wykonywanie zdjęć z długim czasem ekspozycji z zachowaniem czystości i ostrości obrazu nawet bez statywu. System stabilizacji DJI OSMO utrzymuje aparat w pełnej równowadze pozwalając na robienie zdjęć z ręki do 2 sek, a wraz z praktyką nawet i dłużej. Teraz możesz uchwycić nocne widoki pejzaży miejskich, lub rozmycie tła fotografowanej osoby w chwili nagłej inspiracji.

 

Dji osmo

Zaawansowana stabilizacja

W pełni zintegrowany z kamerą system stabilizacji za pomocą sieci czujników i zaawansowanym algorytmom umożliwia uzyskanie w pełni stabilnego obrazu kamery w 3-osiach, nawet przy drżeniu rąk. Tak wysoka precyzja możliwa jest tylko dzięki szybkiemu, unikalnemu procesorowi firmy DJI. To pierwsza taka technologia zastosowana w kamerze którą trzymasz w ręku.

Film nagrywany z ręki

Film nagrywany za pomocą stabilizatora Osmo

Moc w twojej dłoni

Uchwyt DJI OSMO został precyzyjnie wykonany z materiałów gwarantujących komfort użytkowania i wytrzymałość. Przyciski został tak rozmieszczone, aby sterowanie najważniejszymi funkcjami odbywało się za pomocą jednego kciuka. Dzięki specjalnemu mocowaniu, także twój smartfon może skorzystać z wszelkich zaawansowanych funkcji jakie udostępnia DJI OSMO.

 Dji osmo

 

Zaawansowany Gimbal z kamerą

Nowy 9-warstwowy obiektyw umożliwia wykonywanie czystych i ostrych zdjęć w każdym miejscu. Umieszczenie tak zaawansowanej technologii nie było prostym zadaniem, ale obiektyw umożliwia nagrywanie filmów wideo w jakości do 4Kp30 lub 1080p60

 

Dji osmo
Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka