Redrockmicro Slider Paraboliczny Redrock One Man Crew Director

Redrockmicro Slider Paraboliczny Redrock One Man Crew Director

Producent: REDROCK MICRO Kod towaru: 51254
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

One Man Crew Director jest najnowszym silderem parabolicznym firmy Redrock. Nowe funkcje i poprawiona wydajność sprawiają, że sprawuje się jeszcze lepiej niż poprzednia wersja One Man Crew. Rozwiązano problem głośnej pracy silników oraz ułatwiono kontrolę podstawowych czynności, a nawet dodano możliwość zdalnego nagrywania. Slajder jest idealnym dodatkiem dla niewielkich ekip robiących wywiady i wymagających od sprzętu możliwosci wprowadzania szybkich zmian w ustawieniach. Gdy pracujesz sam, użyj głównej kamery do nagrywania świetnych ujęć lub w kooperacji z drugą kamera, by uzyskac wysokiej jakości cięcia pomiędzy ujęciami. One Man Crew świetnie sprawdza się również przy fotografii makro - np. przy zdjęciach produktów - gdzie płynny, kontrolowany i powtarzalny ruch pozwoli Ci uzyskać najwyższej jakości ujęcia. Wraz ze slajderem otrzymują Państwo torbę ułatwiającą transport i gwarantującą bezpieczeństwo. 

Nowy One Man Crew Director jest zautomatyzowanym, parabolicznym slajderem, który utrzymuje przedmiot w kadrze podczas ruchu oraz zapewnia jego stałą ostrość. Oferuje ulepszenia w 5 kluczowych ujęciach stosowanych w profesjonalnych wywiadach. Pozwala na nagrywanie z kinowym efektem ruchu bez potrzeby korzystania z usług dodatkowego operatora kamery. Przeprojektowany silnik napędu gwarantuje bezgłośne działanie przy prędkościach dla wywiadów oraz jeszcze cichszą pracę przy większych prędkościach niż ta, która występowała w poprzedniej wersji. W wielu sytuacjach echo występujące w pomieszczeniu lub chłodzenie kamery może być głośniejszcze niż sam slajder One Man Crew Director. Nowa para eleganckich, aluminiowych szyn gwarantują płynny ruch i niesamowity efekt kinowy sprawiając, że Redrock One Man Crew Director jest prawdopodobnie jednym z najbardziej precyzyjnych urządzeń filmowych. Wytrzymałe i niezwykle solidne szyny zaprojektowany zostały z myślą o kamerach do 10 kg. 

W pełni funkcjonalna aplikacja OMC Remote App dla urządzeń mobilnych pozwala na zdalną konfigurację i sterowanie. Dzięki niej będziesz miał dostęp do specjalnego trybu gestów, pozwalającego na kontrolę, bez odwracania wzroku od rozmówcy. Aplikacja dostępna jest na telefony z systemem Android i iPhony. Polecamy również kupno kabli Run/Stop Cable OMC - Director LANC Canon 52" oraz Run/Stop Cable dla Canon DSLR 24", które pozwalają na zdalne zainicjowanie funkcji nagrywania. One Man Crew jest gotów w mniej niż minute i może być skonfigurowany praktycznie przez każdego dzięki wskaźnikom laserów oraz intuicyjnemu panelowi sterowania. One Man Crew zrobi za Ciebie resztę - zapewniając płynne, kontrolowane ruchy kamery dając wysokiej jakości ujęcia końcowe. 

Sercem One Man Crew jest pierwszy i jedyny system zapewniający paraboliczny ruch. Po skonfigurowaniu, rejestrowany obiekt pozostaje w centrum kadru, cały czas ostry bez ingerencji operatora. Łatwy w użyciu panel sterowania gwarantuje świetne ujęcia bez staty czasu na bieżącą konfiguracje i zmiany ustawień, w momencie gdy wszyscy na Ciebie czekają.

Podsumowując One Man Crew zapewnia ostre ujęcia obiektu w centrum kadru i prostą konfiguracje z systemem laserowego namierzania filmowanego obiektu. Jest kompatybilny ze wszystkimi kamerami dzięki uniwersalnej płytce i udźwigu do 9 kilogramów. Jest również łatwy w transporcie i przenoszeniu, a kompletny zestaw zawiera wszystko czego potrzebujesz.

 

Poniżej znajdziecie nasz test szyny, gdzie zobaczycie efekt jaki mozna osiągnąć z jej użyciem 

 

Specyfikacja techniczna :

 • Długość slidera - 90 cm

 • Możliwość ustawienia własnych punktów poczatku i końca slidera

 • Kontrola prędkości: kontrola prędkości w czasie rzeczywistym

 • Poziomica

 • Zdalne sterowanie za pomocą aplikacji One Man Crew Director

 • Możliwość pracy na ustawieniach domyślnych oraz zmianę tych ustawień na najbardziej odpowiadające

 • Maksymalna waga kamery około 9 kilo

 • Centralnie zamontowana płytka z mocowaniami statywowymi (1/4" i 3/8") gumowe narozniki zapewniające stabilność na płaskim podłozu

 • Zintegrowany system mocowania z wejściem dla mocowań 3/8" oraz 1/4"

 • Głowica: heavy load tilt head

 • Laser skonfigurowany z przyciskiem On/off

 • Zasilanie: AC (Uniwersalny adapter w zestawie) lub bateria D-tap (z opcjonalnym kablem)

 • Wymiary: 22 cm x 7,5 cm x 95 cm

 • Waga: 6 kg w raz z głowica

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka