WAŻNA WIADOMOŚĆ!

Uwaga: dnia 2 maja (wtorek) nasze sklepy stacjonarne będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy, że jesteś z nami!

Zespół Digital24

Stabilizator Nebula 4200 5 axis

Stabilizator Nebula 4200 5 axis

Kod towaru: 39935
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Firma FilmPower odpowiadająca za cieszącą się dużą popularnością w gronie filmowców Nebule 4000, wypuszcza w tym roku swój kolejny innowacyjny produkt. Nebula 4200 podnosi poprzeczkę poprzez dodanie 5-osiowej stabilizacji, łatwiejsze wyważanie i obsługę DSLR'ów do 1.6 kg. Nebula 4200 to przełomowy system stabilizacji 5-osiowej, która doskonale radzi sobie we wszystkich wymagających warunkach na które trafia filmowiec. Poza kątami RPY (roll, pitch, yaw) także w osi pionowej i poziomej drgania będą zredukowane do zera. Dobrze dopracowany system montażu pozwala operatorowi w bardzo łatwy i szybki sposób przełączać się pomiędzy różnymi wersjami (5 axis, Lite, Pro) w zależności od potrzeby.

Nebula 4200 została wyposażona w 32-bitowy czujnik sterowania z jeszcze szybszym czasem reakcji i o wysokim poziomie precyzji. Nebula 4200 pozwala na zapisanie do 5 profili dla różnych kamer/obiektywów. Nebula 4200 jest wstanie udźwignąć do 1.6kg (3.52lbs) i współpracuje z takimi aparatami fotograficznymi jak: Canon 5DsR, Canon 5D MK III, Canon 750D, Canon 100D, Sony A7RIII, Sony RX100, Sony A7S,Sony A7SII, Nikon D750, Nikon D5500, Nikon D810, Canon LX100, Canon 7D MK II, Panasonic GH4, Lumix, G6, Lumix G7, pozwalając na szybką i łatwą wymianę sprzętu w zależności od potrzeb. Wraz z nowym stabilizatorem firma FilmPower osiągneła to co wydawało się niemożliwe: zamontowała 5 osiowy stabilizator w najżelszej i najbardziej kompaktowej Nebuli 4200. Oznacza to, że każdy element jest nie tylko lżejszy, ale również wyższej jakości, w wyniku czego otrzymano futyrystyczny stabilizator. Nebula 4200 lite: 1.2 kg (2.6 lbs), Nebula 4200 axis: 1.8 kg (3.9 lbs), Nebula 4200 pro: 1.4 kg (3.0 lbs)

Cała budowa została wykonana z niewyobrażalnie trudnego do uformowania i wyprodukowania materiału. Aby nadać całości twardości do stopu aluminium i magnezu dodano krzem sprawiając, że stabilizator jest lekki, wytrzymały i odporny na zużycie. Środek miejsca uchwytu stabilizatora jest jednocześnie środkiem stabilizatora powodując, że operator trzyma go wygodnie i naturalnie gwarantując stabilność i łatwość użytkowania. Wystarczy tylko 3 min, aby przygotować Nebulę 4200 do użytkowania. Ustaw środek równowagi kamery, podczas gdy stabilizator sam wykryje i dopasuje sprzęt bez potrzeby dalszej regulacji. Nebula 4200 posiada wydajne, szybko reagujące silniki o wysokim momencie rozruchowym i dużej dokładności.

Stabilizator wyposażony jest w "inteligentą baterię" - czas pracy baterii wynosi ponad 4h, a poziom naładowania baterii wyświetlany jest na specjalnym wyświetlaczu LED. Bateria dodatkowo posiada wyjście DC12V/USB5V. Możliwe jest połączenie się i ustawianie parametrów Nebuli za pomocą bluetooth'a poprzez telefony firmy Apple i te działące na systemie Android. Do stabilizatora Nebula 4200 dodatkowo dołączona jest dedykowana ręcznie wykonana walizka charakteryzująca się kompaktowym designem i lekkością.

Do stabilizatora można również dokupić specjalny kontroler Remote Nebula 4200, dzięki któremu jeszcze lepiej bezprzewodowo będziesz mógł kontrolować stabilizator.

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka