WAŻNA WIADOMOŚĆ!

Uwaga: dnia 2 maja (wtorek) nasze sklepy stacjonarne będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy, że jesteś z nami!

Zespół Digital24

Głowica automatyczna SoloShot 1

Głowica automatyczna SoloShot 1

Kod towaru: 40180
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Głowica automatyczna SoloShot 1

SOLOSHOT 1 to głowica, która automatycznie obraca się, tak aby kamera była zawsze wycelowana w Ciebie - bezprzewodowo, bez operatora kamery. Umieszczona na dołączonym statywie, pomoże Ci nagrać wszystkie Twoje wyczyny! Idealna do filmowania sportów wodnych (serfowanie, kiteboarding, spływy kajakowe, windsurfing), sportów motorowych (motocross, wyścigi motocyklowe, wyścigi samochodowe) i sportów zimowych (zjazdy snowboardowe i narciarskie, skoki narciarskie, zjazda na łyżwach). Dla wszystkich, którzy uwielbiają sporty ekstremalne, możecie być pewni, że żaden Wasz trick nie zostanie pominięty. Świetnie sprawdza się też przy fotografii w trybach seryjnych jak i przy długim czasie naświetlania. Wytrzymała obudowa głowicy została wykonana z twardego tworzywa sztucznego. Swobodnie obraca sie w zakresie 360 °. Dzięki standardowemu mocowaniu 1/4' głowicę można zamontować praktycznie do każdego statywu. Wewnętrzny akumulator pozwala na pracę do 5 godzin. Zasięg połączenia wynosi ponad 600 metrów, a maksymalna prędkość obrotu to ok. 40 stopni na sekundę. Przy większych odleglościach pozwala śledzić samochód jadący z prędkością 230 km/h. Odbiornik SoloShot jest permanentnie wodoodporny, wstrząsoodporny i wygodny w użytkowaniu. Zaprojektowany z myśla o burzliwym oceanie (w założeniu SOLOSHOT był tworzony do śledzenia surferów) W zestawie znajdziemy: głowice, statyw o wysokości 150 cm, nadajnik z opaską na ramię, torbę transportową oraz ładowarkę.

Uchwyć wszystko!
Najlepsza cechą SoloShot jest to, że w momencie gdy wciskasz przycisk nagrywania, możesz zapomnieć o kamerze! Po prostu skonfiguruj głowicę, sparuj ją z nadajnikiem, rozpocznij nagrywanie i baw sie dobrze wiedząć, że zostanie zarejestrowana każda chwila. Proces parowania pozwala na używanie wielu urządzeń tego samego typu w niewielkiej odległości od siebie.Jedna baza bedzie śledziła tylko ten nadajnik, z którym jest sparowana. Każdą kamerę lub aparat (do 2.5 kg) którą można zamontować do standardowego statywu, można również zamontować do Soloshot!

 

 

Zielona dioda
Soloshot posiada wskaźnik w postaci Diody LED, która wycelowana zawsze w Nas informuje Nas o tym, ze jesteśmy śledzeni przez kamerę.

 
 Głowica automatyczna Soloshot 1

 

Bezpieczeństwo
Głowica ma wbudowaną funcję bezpieczeństwa, która daje mozliwość zablkowania kamery na głowicy. Głowica może być równiez przymocowana do elementów otoczenia, takich jak korzeń, barierka, stanowisko ratownika. 

 
 Głowica automatyczna Soloshot 1

 

Uniwersalność
Chociaż w założeniu zaprojektowano SOLOSHOT'a dla surferów, wiemy doskonale jak wiele może mieć on zastosowań.Najepiej sprawdza sie on w śledzeniu celów oddalonych od bazy od 30 do 600 metrów. Ponadto głowica jest kompatybilna z większością aparatów/kamer. Wspanialej zabawy! Opisz Nam swoje wyczyny i umieść film z nich w sieci.
Oferujemy jednoroczną gwarancje na cały zestaw.

 
 Głowica automatyczna Soloshot 1Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka