Statyw Manfrotto MVK500AM z głowicą 500AH i torbą 10 Rat 0%

Statyw Manfrotto MVK500AM z głowicą 500AH i torbą 10 Rat 0%

Producent: MANFROTTO Kod towaru: 22325
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

ZESTAW: DWUSEKCYJNY ALUMINIOWY STATYW MANFROTTO MVK500AM + OLEJOWA GŁOWICA MANFROTTO 500AH + TORBA

PROFESJONALNE KARTRIDŻE PO OBU STRONACH OSI X, Y

MAKSYMALNY UDŹWIG GŁOWICY DO 5 KG

GNIAZDO EASY-LINK DO PRZYMOCOWYWANIA AKCESORIÓW FOTO I WIDEO

GŁADKIE I PRECYZYJNE RUCHY

LEKKA, WYTRZYMAŁA I STABILNA KONSTRUKCJA

GWARANCJA DO 10 LAT

Statyw Manfrotto MVK500AM z głowicą 500AH i torbą

Na system MVK500AM fluid video składa się: 500 olejowa głowica video z płaską płytką (MVH500A), 60 mm pólkula i aluminiowy statyw (MVT502AM). Głowica MVH500A jest rodzaju olejowego przeznaczona do HDSLR'ów. Posiada przesuwną płytkę, którą ustawia się w celu osiągniecia równowagi z najnowszymi, wymiennymi obiektywami. Jest najbardziej kompaktową głowicą z sukcesywnej serii Bridging Technology. Idealne, piękne ujęcia: głowica posiada profesjonalne kartridże po obu stronach osi x i y gwarantując, że każdy ruch kamery będzie gładki, precyzyjny i pod kontrolą. 

Szybsze, łatwiejsze i bezpieczniejsze w użyciu: system blokady z boku pozwala na szybkie zamontowanie aparatu i szybkozłączki z góry, bez konieczności wyrównania i montowania z tyłu. Żadne dodatkowe zabezpieczenie nie jest konieczne. Układ blokady bocznej umożliwia również szybsze i łatwiejsze zdjęcie aparatu z główicy od góry. Głowica wyposażona jest w przeciwwagę 2,4kg, a jej maksymalny udźwig to 5 kg. Dodatkowo MVH500AH została wyposażona w 1 gniazdo Easy link 3/8″ pozwalające na zamocowanie zewnętrznego monitora lub innego akcesorium bezpośrednio do głowicy. Głowica posiada płaską, płytkę główną pozwalająca na przymocowanie do statywu video-foto, tradycyjnego fotograficznego, slajdera, monopodu i wielu innych produktów. 

MVT502AM jest tradycjonalnym 2-sekcyjnym, aluminiowym, dwururkowym stawywem, który posiada profesjonalne funkcje, a jednocześnie jest intuicyjny, przyjazny dla użytkownika. Statyw wyposażono w teleskopowe, aluminiowe nogi w celu osiągnięcia kompaktowych rozmiarów i niskiej wagi. Jego innowacyjny eliptyczny profil i przeprojektowana blokada nóg sprawiają, że oferuje doskonały poziom sztywności i stabilności..

Seria 500

Seria 500 obfitująca w pojedyncze lub dwururkowe statywy posiada rewolucyjną głowicę olejową 500 video. Idealne, piękne ujęcia użytkownicy zawdzięczają profesjonalnym kartridżom po obu stronach osi x i y gwarantującym, że każdy ruch kamery będzie gładki, precyzyjny i pod kontrolą. Posiada układ blokady bocznej umożliwiający szybsze i łatwiejsze zdjęcie i założenie aparatu od góry.Głowica wyposażona jest w przeciwwagę 2.4kg, a jej maksymalny udźwig to 5 kg. Jedno gniazdo Easy link 3/8″ pozwalaja na zamocowanie zewnętrznego monitora lub innego akcesorium

 

 

PRZEDŁUŻ GWARANCJĘ NAWET DO 10 LAT

W naszym sklepie masz pewność, że produkty Manfrotto pochodzą z Polskiej dystrybucji i dzięki temu zyskujesz możliwość przedłużenia gwarancji nawet do 10 lat. Kupując produkt Manfrotto upewnij się, czy ma on na swoim opakowaniu właśnie taką nalepkę jak poniżej. Hologram daje Ci pewność, że produkt jest oryginalny i obejmuje go gwarancja producenta.

Warunki przedłużenia gwarancji

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka