WAŻNA WIADOMOŚĆ!

Uwaga: dnia 2 maja (wtorek) nasze sklepy stacjonarne będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy, że jesteś z nami!

Zespół Digital24

Statyw Manfrotto MDEVE 755XB + głowica 500ah + torba MVH500AH,755XBK 10 Rat 0%

Statyw Manfrotto MDEVE 755XB + głowica 500ah + torba MVH500AH,755XBK 10 Rat 0%

Producent: MANFROTTO Kod towaru: 05614
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

ZESTAW: ALUMINIOWY STATYW MANFROTTO MDEVE 755XB + OLEJOWA GŁOWICA MANFROTTO 500AH + TORBA

SZYBKIE ZACISKI BLOKADY NÓG

KOLUMNA Z PÓŁKULĄ POZIOMUJĄCĄ I POZIOMICĄ

KLAMERKI SPINANIA NÓG DLA WYGODNIEJSZEGO TRANSPORTU

GŁADKIE I PRECYZYJNE RUCHY GŁOWICY

GNIAZDO EASY-LINK DO PRZYMOCOWYWANIA AKCESORIÓW FOTO I WIDEO

LEKKA, WYTRZYMAŁA I STABILNA KONSTRUKCJA

GWARANCJA DO 10 LAT

Statyw Manfrotto MDEVE 755XB + głowica 500ah + torba MVH500AH,755XBK

Aluminiowy statyw, podobny do statywów foto serii 055 zaprojektowany z myślą o profesjonalnych użytkownikach sprzętu video. Cechuje go wysoka stabilność, lekkia konstrukcja z szybkimi zaciskami wysuwu nóg. Posiada kolumnę z półkulą poziomującą wyposażoną w poziomicę, co pozwala na szybkie poziomowanie platformy mocowania głowicy. Rączka u dołu głowicy służy do luzowania i blokowania półkuli po wypoziomowaniu głowicy. Ten sposób jest znacznie wygodniejszy i szybszy niż poziomowanie wysuwem nóg statywu. Dokładne skalibrowanie głowicy gwarantuje, że podczas filmowania będziemy mieli zachowany pion i poziom we wszystkich kierunkach. Statyw posiada również 2 klamerki spinania nóg, ułatwiające noszenie statywu.

Głowica 500 ah

Rewolucyjna głowica olejowa 500 video. Idealne, piękne ujęcia użytkownicy zawdzięczają profesjonalnym kartridżom po obu stronach osi x i y gwarantującym, że każdy ruch kamery będzie gładki, precyzyjny i pod kontrolą. Posiada układ blokady bocznej umożliwiający szybsze i łatwiejsze zdjęcie i założenie aparatu od góry.Głowica wyposażona jest w przeciwwagę 2.4kg, a jej maksymalny udźwig to 5 kg. Jedno gniazdo Easy link 3/8″ pozwalaja na zamocowanie zewnętrznego monitora lub innego akcesorium

Seria MDEVE Single Leg

Pod wieloma względami statywy MDEVE są punktem, gdzie wiedza firmy Manfrotto na temat wideo i doświadczenie związane z fotografią spotykają się w jednym miejscu: zespół R&D zdał sobie sprawę, że obsługa wideo może korzystać z niektórych głównych zalet statywów fotograficznych. Zabrali więc lekką, odporną na skręcanie, karbonową/aluminiową noge statywu posiadającą bardzo łatwo rozszerzalną środkową kolumnę i wbudowali nowy, system poziomowania wideo-ready, montowany bezpośrednio na szczycie środkowej kolumny. W rezultacie tego osiągnęli statyw, tak samo szybko rozkładalny jak fotograficzny o doskonałych właściwościach poziomowania wymaganych przez wideo i odpornym na skręcanie. MDEVE idealne nadaje się do lekkiego sprzętu video oraz w sytuacjach, gdy prędkość konfiguracji jest najważniejsza.

 

PRZEDŁUŻ GWARANCJĘ NAWET DO 10 LAT

W naszym sklepie masz pewność, że produkty Manfrotto pochodzą z Polskiej dystrybucji i dzięki temu zyskujesz możliwość przedłużenia gwarancji nawet do 10 lat. Kupując produkt Manfrotto upewnij się, czy ma on na swoim opakowaniu właśnie taką nalepkę jak poniżej. Hologram daje Ci pewność, że produkt jest oryginalny i obejmuje go gwarancja producenta.

Warunki przedłużenia gwarancji

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka